Wpis z mikrobloga

Jak bardzo support Sony mógłby robić za moderację na wykopie?

Wysłałem im zgłoszenie nieustannie ciągnącego sie błędu. Podałem kod błędu (1), powiedziałem, ze nie działa kontakt z PSN na PS4 jak i PC (2). Podałem IP (3) i opisałem ze po zmianie IP wszystko działa na PC.

Odpowiedź

Przykro mi, że przy użytkowaniu konsoli PlayStation wystąpił problem. Kiedy użytkownicy korzystają z PlayStation Network, zapora sieciowa bądź inne zabezpieczenia mogą uniemożliwić połączenie się z siecią PSN bądź korzystanie z niektórych jej funkcji.



W związku z tym, że nie masz możliwości przekierowania portów na routerze (4), prześlij nam odpowiedzi na poniższe pytania, żebyśmy mogli przekazać sprawę administracji i sprawdzić, czy Twój zewnętrzny adres IP jest blokowany.



1. Podaj listę urządzeń, które nie mogą się połączyć z PlayStation Network (AD. 2) (oprócz konsoli spróbuj wpisać się również na stronie http://store.playstation.com/ przy użyciu komputera lub innego urządzenia z dostępem do internetu)

2. Podaj widoczny kod/komunikat błędu. (AD. 1)

3. Potwierdź, że porty zostały przekierowane w ustawieniach routera (AD. 4) oraz u usługodawcy internetowego.

4. Podaj zewnętrzny (publiczny) adres IP swojej sieci. (AD. 3)

5. Czy nawiązano kontakt z usługodawcą internetowym? Jeżeli tak, to co zaproponował jako rozwiązanie problemu?

6. Potwierdź, czy możliwe jest połączenie z użyciem innego usługodawcy internetowego. (niejako sprawdzone przez inne IP od VPNa)


Witki opadajo
troche #heheszki troche ##!$%@?