Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki! Mam taki problem, że nie potrafię łykać tabletek. Jest to dla mnie o tyle duży problem, że nie mogę połknąć antybiotyku. Jakbym trafił do szpitala i potrzebował łykać tam tabletki to kaplica. Zamówiłem nawet żel ułatwiający połykanie tabletki Gluop, ale ch.. nic to nie dało. Miał, albo ma ktoś podobny problem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 20
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam ten sam problem. Jak muszę połknąć tabletkę, to biorę do ust sporo napoju, wkładam tabletkę, ustawiam ją językiem w odpowiednim miejscu z tyłu gardła, mocno prostuję plecy, dają brodę nieco do tyłu i w dół i połykam - a i tak często uda się za którymś razem dopiero. Tak "zwyczajnie" nie potrafię połknąć tabletki. Np. aspirynę rozpuszczam całkowicie w ustach.
  • Odpowiedz
@keep_calm_and Dzięki, o szkliwie nie wiedziałam. A na żołądek to chyba obojętne, czy rozpuszczę w szklance, czy w ustach? Aspirynę biorę może raz na rok, więc nie czytałam o niej nic więcej (w ogóle na szczęście bardzo rzadko biorę jakiekolwiek leki).
  • Odpowiedz