Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W twojej sytuacji praktycznie nic lepiej zrobić byś nie mógł.


@nemetrix: ale były tu komentarze, że wyciąganie gościa ze Skody to był jednak błąd, jeśli oddychał...
  • Odpowiedz
@spere: błąd z punktu widzenia ratownika/lekarza, ale w sytuacji stresowej zwykły śmiertelnik miał prawo do popełnienia kilku błędów. Na szkoleniu zawsze powtarzają, że lepsza kiepska pomoc niż żadna.
  • Odpowiedz
@FLAqMastah: no dobra, czytam komentarze i brakuje mi opinii na temat samowoli grupy Januszy, która postanawia obrócić samochód na koła. Co o tym sądzicie? Jest tu jakiś strażak, który by ich zmasakrował? Co z ludźmi w środku - nikomu to nie zaszkodziło?
  • Odpowiedz
rócie: pakowałem się do samochodu bo się przeprowadzałem, było już po zmroku. Nagle widzę, że idzie grupa ludzi, po chwili się z kilku miejsc w ich pobliżu odbiło światło i wtedy zobaczyłem, że mają jakieś maczety, siekiery i kominiarki. Zamknąłem szybko samochód i


@Drmscape:Kraków ?
  • Odpowiedz
@admx1: Jeśli auto nie tonie,nie pali się a ludzie przytomni,ew z zachowanymi czynnościami życiowymi to lepiej nie ruszać bo wtedy urazy w szczególności kręgosłupa mogą się pogłębić. Przyjedzie straż,albo pogotowie to oni ich już wyciągną.
  • Odpowiedz
@nemetrix: @FLAqMastah: Jesteśmy dumni :) ( tak wiemy że skapnięcie mamy tak w czas, ze ho ho ) :)
@emio i @viga_moto-ambulans na przyszłość to ratowniki z #motomirko :)

Już to padło, ale i my powiemy - procedury obowiązują ratowników, reszta ludzi ma się kierować zdrowym rozsądkiem, więc o ile ewakuację poszkodowanych można było w tym wypadku sobie darować to i tak uważamy, że lepsze takie działanie niż brak działania
  • Odpowiedz