Wpis z mikrobloga

Tęskniąc za #ekstraklasa i zainspirowany tym wpisem wpadłem na taki pomysł... Co wy na to, żeby zrobić wykopową edycję turbokozaka?
Każdy, kto chciałby wziąć udział poszedł by na najbliższy orlik/boisko i nagrałby film, po czym ja (albo on sam) wrzuciłby filmik (ewentualnie jakby nie chciał robić pokazmorde to można po prostu opublikować wynik). Dałoby się z kilkunastu zawodników i zrobiłoby się klasyfikację. Oczywiście całą zabawę można jeszcze omówić, np. usunęłoby się "płachtę na byka" ze względów technicznych. Robię na razie ankietę, by poznać wasze zdanie. #glupiewykopowezabawy #ankieta
yourgrandma - Tęskniąc za #ekstraklasa i zainspirowany tym wpisem wpadłem na taki pom...

źródło: comment_pVJKu5raFtVU8vFfZNLxr8uy0FATyXYz.jpg

Pobierz

Co sądzisz o

  • Bardzo fajny pomysł, może nawet sam wezmę udział 23.4% (11)
  • Fajny pomysł,nie wezmę udziału,ale może obejrzę 44.7% (21)
  • Paaaanie, idź pan w ch... 31.9% (15)

Oddanych głosów: 47

  • 5
@yourgrandma: jak mireczki beda wysyłać długie filmy nieprzerwane to moge sprawdzic czy nie oszukiwali i na szybko wyciac te wazniejsze fragmenty. Choc nie obiecuje ze zawsze bede miał czas i bedzie to bardzo profesjonalnie zrobione bo procz zwyklego movie makera niczego wiecej nie uzywałem bo nie miałem potrzeby. Ale takie dwa na tydzien max trzy byłoby w sam raz. Moga mi osoby filmy wysyłać na maila, a ja je będe wrzucac