Wpis z mikrobloga

  • 4
@WalczacyzWombatami ale dlaczego ani razu nie odnosisz się do tego że powiedziałam że to manipulacja. To jest największy problem w tym.
I chociaż nie mam doświadczeń w małżeństwie to potrafię sobie wyobrazić że ktoś kto się naogląda Lewandowskiej która MANIPULUJE swoim wizerunkiem jakoby można krótko po ciąży wyglądać tak dobrze i może mieć żal (nawet niezwerbalizowany) to partnerki czemu ona tak nie wygląda. A ona tak nie może bo NIKT tak
  • Odpowiedz
Chciałabym tylko dodać, że Lewandowska szybko wróciła do płaskiego brzucha i ogólnie figury bo dbała o siebie w czasie ciąży (naprawdę brak rozstępów na brzuchu wcale nie jest takie trudne chyba, że ktoś się obudzi pół roku po porodzie że coś trzeba zrobić) i przed ciążą miała wyćwiczone ciało.


@kawaiimaid666: ja mysle, ze przede wszystkim to kwestia wielu lat cwiczen i wysilku fizycznego przed ciaza.
to jest sportsmenka, wiele lat trenowala karate, potem zostala ta niby trenerka fitness - nic dziwnego, ze po ciazy wyglada ladnie.
Co do rozstepow - z tego, co mi tlumaczono, gdy niedawno orientowalam sie wsrod dostepnych srodkow, wiele zalezy od genow i jak ktoras ma pecha, to i najlepsze srodku cudu nie
  • Odpowiedz
  • 0
@WalczacyzWombatami celem jest mieć spójny wizerunek fit laski która dzięki temu że ćwiczy, stosuje swoją dietę (którą z tego co wiem można zakupić w jakiejś formie) wraca do poprzedniej formy w czasie krótszym niż przeciętna kobieta.
To chyba jest niezła reklama c'nie? A niezła reklama równa się więcej pieniędzy, ale tego chyba już nie muszę tłumaczyć.
Żeby nie było, nie jestem za promowaniem otyłości, ale nie lubię również kłamczuszków.
  • Odpowiedz
@agaja: @WalczacyzWombatami:
Lewandowska to produkt a nie prawdziwa osoba.

To że prezentuje nieprawdziwy wizerunek to nie jest problem. Każdy produkt to robi. Problem polega na tym że konsumenci - czy też konsumentki są ZŁE NA PRODUKT że MU UWIERZYŁY!

Niestety, nowoczesne kobiety wielkich miast żyją w przekonaniu że mogą wszystko - to jest image sprzedawany za pomocą Lewandowskiej. A jak się okazuje ze nie mogą, to na pewno musi to byc wina kogoś z
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: Przecież mirabelki mają rację. Tak samo ta feministka, ale jest brzydsza od Lewandowskiej więc wykop po niej teraz jeździ jak po szmacie i w dupie ma o co chodzi w ogóle w tej całej dyskusji.

Lewandowska jawnie okłamuje ludzi do tego ma swój sklep co dla mnie jest #!$%@?ństwem w czystej postaci bo taka kobieta po ciąży jak widzi, że jej ćwiczenia nie przynoszą takich efektów u Lewandowskiej może
  • Odpowiedz
Jesliby Jaglak, kimkolwiek on jest, wrzucal zdjecia, ze jest koks


@agaja: ona wrzuciła zdjęcie z napinką, jaglak jak nie napina brzucha to tez ma #!$%@? bebzon bo bierze hornon wzrostu i od tego rosną wnętrzności.

ze presja wywierana przez pania
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: bo kobiety sa #!$%@? i nic na to nie poradzisz

jak facet widzi innego #!$%@? chlopa, to jego pierwsza mysl jest "chcialbym byc jak on" i bierze sie za siebie i potem ma szanse na to ze tez bedzie #!$%@?

jak kobieta widzi inna ladna kobiete to pierwsza mysl to "co za szmata #!$%@? ide robic memy" i z kolezankami tylko obrabiaja dupe tamtej
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: niektóre kobiety myślą inaczej i odczuwaja to jako presje - zresztą ktoś wyżej o tym pisał.
Jasne, zgadzam się, że trzeba myslec samodzielnie zamiast zapatrywac sie na celebrytow i myslec, że można być jak oni.

Ale z drugiej strony - jak wszędzie w internecie bombarduja jaka to ciąża nie jest cudowna, że nie ma czegoś takiego jak depresja poporodowa, że male dziecko to wyłącznie cud miód i orzeszki, to taka normalna kobieta, ktora wcale w ciąży nie odczuwala 9 miesięcy dzikiej euforii (raczej ciężko radośnie wypluwac zoladek kilka razy dziennie), a po porodzie się źle czuje i nie ma siły na bycie fit w rekordowym tempie, zaczyna się zastanawiać co z nia jest nie tak.

Na szczęście coraz częściej pojawiają się akcje urealniajace macierzyństwo i pokazujące,ze czasem można mieć
  • Odpowiedz
A taki nie wiem niech bedzie jaglak XD nie wywiera presji na to żeby być fit?Ile facetow tutaj płacze, że na obrazkach sa przypadkowani goscie? Niewiele, kazdy mowi ze spoko sylwetka i idze w swoja strone XD


@WalczacyzWombatami: Ale o innego być fit, a co innego wywierać niezdrową presję na kobiety udając, że ma się super brzuch tuż po porodzie.
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: Do jakiego poziomu żenady doszła nasza cywilizacja. xD Kiedyś się cisnęło po grubasach #!$%@?, za to że nie robią nic ze sobą, zajmują przestrzeń publiczną i są obrzydliwymi, niezdolnymi do życia jednostkami, nowotworem na zdrowej tkance społeczeństwa. A teraz te grubasy cisną po dziewczynie, która po prostu była przyzwyczajona do swojej idealnej figury, i po urodzeniu starała się jak najszybciej wrócić do dawnej sylwetki i formy. No #!$%@?. Powinno
  • Odpowiedz