Wpis z mikrobloga

@qwarqq: no ale nadal nie wiem, co mial na mysli autor wpisu i o co ten rzekomy bol ma byc?
Ze nie ma rozstepow czy co?
skad to w ogole ktos ma wiedziec? chodza do niej i cale cialo z lupa ogladaja?
  • Odpowiedz
@qwarqq: żartujesz o_O to jest tak głupie co napisałeś, że nie wierzę, że komuś mogło się tak skojarzyć xDDDDD
nie no, ja nie powiem, bo jest jej czego zazdrościć, w sumie patrząc na nią z boku można by jej zazdrościć wszystkiego, ale po pierwsze na figurę to sobie sama zapracowała, bo to jedna z niewielu rzeczy, których nie można kupić, a po drugie, mieć ból dupy o celebrytkę, to już
  • Odpowiedz
@agaja: o tu na przyklad XD

myslę, że jej chodziło o presję wywieraną przez media, zwłaszcza społecznościowe, gdzie gwiazdami są kobiety, które dbają o wygląd maksymalnie bo tym wyglądem zarabiają, w przeciwieństwie do młodej matki, która pracuje w biurze od 8 do 16, albo na kasie całymi dniami. Fakt, że te trenerki robią dużo dobrego, bo dzięki nim sporo kobiet zaczęło ćwiczyć, to przesłaniem jej wypowiedzi było to, żeby nie zapominać, że oprócz ciała dobrze jest też gimnastykować mózg.
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: Ty no, ale czekaj.
Ty w ogole czytales komentarze pod wpisem, do ktorego link mi podales?
Tam wypowiadaja sie w wiekszosci niebieskie paski i to glownie na temat pani genderowej, a nie o Lewandowskiej.
dopiero pozniej zaczeto dyskutowac o tym, czy pani feministka ma racje piszac o kreowaniu czegos nieistniejacego, czy nie.

Dyskusja nijak nie potwierdza Twojej tezy o "polowie rozowych paskow na wykopie, ktore maja jakis problem z
  • Odpowiedz
@agaja: no dokladnie XD sa pelnomocnikami tej laski, staraja sie tłumaczyć jej wypowiedzi w identyczny sposob jak kuce tłumaczą słowa korwina. Taka retoryka przyczynia sie do akceptacji tego stanowiska, a ja sie pytam w jakim celu to robia XD
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami:
Zacytowany fragment odnosi sie do tego, ze presja wywierana przez pania Lewandowska jest o tyle nia fair, ze mimo wrzucania zdjec, ze jesy pieknie, to w rzeczywistosci tak nie jest (czyli - ze jest szczupla, ma idealnie plaski brzuch krotko po porodzie, a tymczasem sie okazuje, ze jest jak kazda inna).

Jesliby Jaglak, kimkolwiek on jest, wrzucal zdjecia, ze jest koks, a nie byl - tez raczej by to
  • Odpowiedz
@WalczacyzWombatami: To nie kwestia bóldupienia leniwych kaszalotów. Tu raczej chodzi o to, że stwarza presję na inne matki. Nie każda jest zawodową sportsmenką, ma kupę kasy i wszyscy wręcz pędzą, aby ją odciążyć w opiece nad dzieckiem. I w związku z tym nie każda wygląda jak modelka w 2 tygodnie po porodzie i większość raczej nie ma możliwości, aby tak szybko wrócić do aktywności zawodowej jak ona.

Tym bardziej, że
  • Odpowiedz
@mamarysh: no i dokladnie, ja też nie mam tyle czasu ile jaglak na siłkę XD zaraz ide do mediów wyzywać jaglaka XD

To jest niesprawiedliwe, że na plakatach sa przypakowani goście bo oni nie pracuja tak jak ja XD musze skonsultować to z tvn, okropne standardy piekna pierwszego swiata mnie niszcza
  • Odpowiedz
Po prostu za dużo jej i jeszcze żyje w jakieś bańce ze śniadaniami za 40 zł. Zaczyna już drażnić idealna specjalistka od wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mamarysh: ja myślę, że w takim wypadku lepiej byłoby wyłączyć telewizor czy facebooka/insta. Jeśli kogoś dobija fakt, że jakaś sławna pani wygląda idealnie nawet jak sra, o przepraszam, pewnie nie sra, to ewidentnie powinien się zająć swoim życiem +
  • Odpowiedz
  • 12
@WalczacyzWombatami chodzi po prostu o manipulację, to jedyna rzecz, która się nie podoba w Lewandowskiej. Nie wiem dlaczego zamiast dowiedzieć się o co chodzi w tej sprawie wyzywasz inne laski. Rozumiem że Twoim kontrargumentem na każdą krytykę jest BO ZAZDROSCISZ GRUBA LOCHO XD
I jakkolwiek bycie fit jest fajne dla zdrowia i oka to pokazywanie że można tak idealnie wyglądać po porodzie kreuje nierealne wizje. Potem ludzie się naczytaja tego i
  • Odpowiedz
Chciałabym tylko dodać, że Lewandowska szybko wróciła do płaskiego brzucha i ogólnie figury bo dbała o siebie w czasie ciąży (naprawdę brak rozstępów na brzuchu wcale nie jest takie trudne chyba, że ktoś się obudzi pół roku po porodzie że coś trzeba zrobić) i przed ciążą miała wyćwiczone ciało. Jak ktoś był waleniem czy innym tłustym morświnem przed ciążą to życia nie oszukasz. Łatwiej kogoś krytykować niż zacząć ćwiczyć i przyjąć do
  • Odpowiedz
@Achaa: kiedy ja nie wyzywam nikogo, nie wiem czy "ból dupy" mozna zakwalifikowac jako wyzwiska. Ani razu tez nie napisalem locha XD Przestań prosze wrzucac na mnie swoje projekcje XD

Jakie pretensje do malzonkowXD o czym Ty mówisz XD widze ze masz jakies chyba prywatne przezycia i probujesz je tutaj forsowac - co ma wspolnego lewandowska z poceniem sie podczas sexu - nie wiem XD

Prawda jest taka ze tryb
  • Odpowiedz