Wpis z mikrobloga

Hah, brawo @VR46 :D

@blubi_su - widziałeś ten replay co na ostatniej szykanie MM przód ociekł? :O Byłem przekonany że zacznie odpadać bo nie ma już opon, a ten wcisnął się na 3 miejsce - prze dzik!

A Cruthlow - 1s na okrążeniu :D Ale spodziewałem się że ich połknie i poleci a jednak mu tempo siadło (albo tamci się obudzili...)

Zarco szkoda, ale widać że postawił na jedną kartę - że będzie pewnie tak jak w FP4(?) że raz-dwa się rozlało kompletnie a tutaj d--a ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kurna, ranking na półmetki ściśnięty jak przyciasne majtki ;D
#motogp
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noriad: To był jeden z lepszych wyścigów, które widziałem :D szkoda jednak Zarco, który zastosował strategię Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze wyłapał DT
  • Odpowiedz
@VR46: wiesz, z drugiej strony bodajże dwa lata temu sachsenring - VR czekał za długo i zjazd do pitów opłacił się tym, którzy zjechali wcześniej. Z drugiej strony ciekaw jestem, jak wygląda u nich przepowiadanie pogody, bo przecież można +- przewidzieć pogodę na godzinę do przodu, czy będzie padać mocno czy powinno jedynie pokropić czy może utrzyma się sucha nawierzchnia.
  • Odpowiedz
@noriad: Pamiętam tamten wyścig, Marquez do perfekcji opanował zmianę motocykla. Wtedy naprawdę się rozpadało, nie wiem co Vale wtedy myślał, ale to był mega błąd
  • Odpowiedz
@VR46: zwłaszcza że mechanicy mu dawali cały czas znać żeby zjechał. Może (nie pamiętam wtedy) brakło info że inni zjechali (MM chociażby)... Cóż, widocznie "wiedział lepiej" :P
  • Odpowiedz
@noriad: Wtedy "wiedział lepiej", team dawał mu jasne komunikaty, ale jak skleił, że może faktycznie lepiej zmienić, to było za późno i Marquez odjechał na kilometr ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@VR46: dlatego też zastanawiałem się jak dzisiaj będzie to wyglądać, bo jednak jak jedziesz pierwszy to tracisz jedno okrążenie jeżeli ktoś z zza Ciebie zjedzie (MM chociażby) - oczywiście w przypadku gdy ta zmiana jest konieczna. Dzisiaj nie była, bo JZ miał coś 4 czy 6 sekund straty na deszczówkach
  • Odpowiedz