Wpis z mikrobloga

Mirki rok temu albo i więcej byłem u znajomych na imprezie w Łodzi. Byliśmy w klubie, nagrywaliśmy filmiki, robiliśmy zdjęcia, było spoko. W każdym razie na drugi dzień budzę się skacowany, przeglądam telefon przypominając sobie co się odjanowaplało poprzedniego wieczora i otóż mam jeden filmik na którym w tle leci zajebisty kawałek, a raczej jego kilkusekundowa część.
Od tego czasu piosenka ta stała się moją #!$%@?ą obsesją. Wysyłałem ją znajomym djom, shazzamowałem, pytałem nawet siri co to za piosenka, próbowałem wsłuchać się w tekst niestety wszystko na darmo. Od roku co najmniej raz na tydzień słucham tego głupiego kawałka i moim jedynym celem w życiu jest poznać tytuł tej pieprzonej piosenki. Pamiętacie film '23' z Jimem Carreyem? Mam identycznie. Męczy mnie to, zapętlam to gówno i szczerze to już mi się nawet ta piosenka co raz mniej podoba ale muszę znać tytuł. Pomożecie? Stawiam kompot. Poniżej link do tego filmiku z niepamiętnej nocy z tym pieprzonym 3 sekundowym kawałkiem w tle.

https://vid.me/lruG

#csiwykop #wykopeffect #cotozapiosenka #mirkowyzwanie trochę #pokazpolpijackiejmordy
  • 12