Wpis z mikrobloga

UWAGA - TEORIA SPISKOWA

W sumie nie taka spiskowa, wydaje się być oczywista. Piłkarze Korony będą grali przeciwko Lettieremu. Gino podzieli los Hasiego i Ranieriego. Nie oceniam tego zachowania. W tym przypadku nawet trochę szanuję. W każdym razie polecam obstawianie P O T Ę Ż N Y C H porażek scyzoryków na początku sezonu. Tu pojawiają się dwa fundamentalne pytania:
1. Ile kolejek Burdenski wytrzyma? 5? 10? 15?
2. Co dalej? Kolejny wynalazek z Niemiec czy bardziej bezrobotny Polak (Zieliński, Czesio itd.)?

#ekstraklasa #koronakielce
  • 13
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Pod warunkiem, że grupa ex. właściciela Ruchu nie kupi Śląska, bo to jest oferta przetargowa od nich, że smutny trenerem WKS-u. Ale w takie cuda to ja nie wierzę. Może to i dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żałuję MP, teraz mam w sumie #!$%@?, co będzie z WKS-em, bo wielkiej zmiany już nie będzie. Może zostać Janek, mogą go wyjebiać. Mie to rybkia ( ͡°
  • Odpowiedz
@first: to bardzo mozliwe; nie wydaje mi sie realne zeby nowy szef #!$%@?ł swojego pierwszego zakontrakowanego człowieka bo piłkarzom nie pasuje; predzej piłkarzy wymienią.
  • Odpowiedz
@Brother_Max: Na to, że mecz Zagłębie-Arka był ustawiony też nie ma dowodów. Dowody nie są potrzebne, kiedy wszystko widać jak na dłoni. Hasi nie puścił piłkarzy Legii na wesele Rzeźniczaka. Zachował się wobec nich nieuczciwie, więc odpowiedzieli tym samym. On nie może być aż takim nieudacznikiem, bo bez żadnego doświadczenia dali mu prowadzić Anderlecht. Za Magiery piłkarze Legii po prostu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, bo sabotaż się skończył.
  • Odpowiedz