Wpis z mikrobloga

@von_scheisse:
pierwsze primo - jeśli to miałoby być dla ludzi z Kołobrzegu, to byłoby poza sezonem. Mieszkańcy Kołobrzegu w sezonie głównie skupiają się na pracy, dla wielu to jedna z niewielu okazji żeby coś zarobić.
drugie primo - myślałem, że Łeba nauczyła organizatorów coś o organizowaniu imprez piwnych w turystycznej miejscowości w szczycie sezonu. Zobaczymy, ile z tej nauki wyszło, ale czuję w kościach, że niewiele.
trzecie primo - ujawnianie listy
pierwsze primo - jeśli to miałoby być dla ludzi z Kołobrzegu, to byłoby poza sezonem. Mieszkańcy Kołobrzegu w sezonie głównie skupiają się na pracy, dla wielu to jedna z niewielu okazji żeby coś zarobić.

drugie primo - myślałem, że Łeba nauczyła organizatorów coś o organizowaniu imprez piwnych w turystycznej miejscowości w szczycie sezonu. Zobaczymy, ile z tej nauki wyszło, ale czuję w kościach, że niewiele.

trzecie primo - ujawnianie listy browarów niecały
@von_scheisse:

Kołobrzeg małym miastem nie jest

Kołobrzeg nawet nie ma 50 tys ludzi, jest wielkości Polic, a dobrze można przewidzieć jak zakończyłby się pomysł robienia takiej imprezy w Policach czy Gryfinie. Owszem, turyści znacząco zwiększają chwilowe zamieszkanie, ale czy tłumnie nawiedzą taki festiwal? Naprawdę jestem ciekawy :)

więc każde tego typu wydarzenie będzie miało zainteresowanie beer geeków.

OK, ale ile jest tych beer geeków w Kołobrzegu? Ilu "napływowych" będzie akurat w