Wpis z mikrobloga

Jest tu ktoś z Kołobrzegu? Jeśli tak, to mam dla Was super info - będziecie mieć piwny festiwal i to już za chwilę! Więcej o nim dowiecie się u mnie na blogu:

http://www.chmielnik-jakubowy.pl/colberg-festival-piwny-festiwal-kolobrzegu/

#piwo #craftbeer #kolobrzeg #pomorze #pomorzezachodnie #piwnefestiwale #festiwalpiwa
von_scheisse - Jest tu ktoś z Kołobrzegu? Jeśli tak, to mam dla Was super info - będz...

źródło: comment_aQGATw6xrkKPWH4oxS6EqUQMcmR4T68Z.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@von_scheisse:
pierwsze primo - jeśli to miałoby być dla ludzi z Kołobrzegu, to byłoby poza sezonem. Mieszkańcy Kołobrzegu w sezonie głównie skupiają się na pracy, dla wielu to jedna z niewielu okazji żeby coś zarobić.
drugie primo - myślałem, że Łeba nauczyła organizatorów coś o organizowaniu imprez piwnych w turystycznej miejscowości w szczycie sezonu. Zobaczymy, ile z tej nauki wyszło, ale czuję w kościach, że niewiele.
trzecie primo - ujawnianie
  • Odpowiedz
pierwsze primo - jeśli to miałoby być dla ludzi z Kołobrzegu, to byłoby poza sezonem. Mieszkańcy Kołobrzegu w sezonie głównie skupiają się na pracy, dla wielu to jedna z niewielu okazji żeby coś zarobić.

drugie primo - myślałem, że Łeba nauczyła organizatorów coś o organizowaniu imprez piwnych w turystycznej miejscowości w szczycie sezonu. Zobaczymy, ile z tej nauki wyszło, ale czuję w kościach, że niewiele.

trzecie primo - ujawnianie listy browarów niecały tydzień przed imprezą to jakiś żart.


@BrowarPERUN: zobaczymy, Kołobrzeg małym miastem nie jest, więc aż takim pesymistą bym nie był. Weź pod uwagę, że Pomorze Zachodnie do tej pory było pod tym kątem jedną wielką pustynią, więc każde tego typu wydarzenie będzie miało zainteresowanie beer
  • Odpowiedz
@von_scheisse:

Kołobrzeg małym miastem nie jest

Kołobrzeg nawet nie ma 50 tys ludzi, jest wielkości Polic, a dobrze można przewidzieć jak zakończyłby się pomysł robienia takiej imprezy w Policach czy Gryfinie. Owszem, turyści znacząco zwiększają chwilowe zamieszkanie, ale czy tłumnie nawiedzą taki festiwal? Naprawdę jestem ciekawy :)

więc każde tego typu wydarzenie będzie miało zainteresowanie
  • Odpowiedz