Wpis z mikrobloga

Muszę coś napisać, bo mnie boli. Chyba zablokuję sobie tag #polityka bo to co się ostatnio wyprawia, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie zero rigczu mają. Interesuję się polityką, ekonomią i bezpieczeństwem i lubię poczytać sobie jakieś ciekawe analizy i artykuły. Ale ku*wa mać od jakiegoś czasu pod tym tagiem trwa taki festiwal #!$%@?, że ręce opadają. Uchodźcy, muzułmanie, migranci i jeszcze raz uchodźcy. Albo jak to za peło było #!$%@?, a teraz to jest elegancko i Polska wstaje z kolan... noż w mordę jeża. Spłonął blok socjalny w Londynie i wykop się cieszy, bo się imigranci smażą. WTF. Jakby przejrzeć źródła z jakich wrzucane są znaleziska, to nóż się w kieszeni otwiera. Gównoportale typu wolnosc24, rt.com, niezlomni.com, czy wolnosc24.pl nie powinny w ogóle mieć tu miejsca, bo uprawiają takie niskie i manipulatorskie dziennikarstwo, że głowa mała. To w zasadzie nie jest dziennikarstwo, tylko zwykły, płatny trolling i żerowanie na prawicowych zapędach młodych wykopków. Wystarczy, że skopiują 3 linijki z innego portalu, jebną chwytliwy tytuł, typu "inżynier zgwałcił i nie pójdzie siedzieć" i główna z płomieniem, bo żołnierze wyklęci w wykop zaklęci łykają jak młode rekiny. Nieważne źródła, kontekst i fakty. Głosy rozsądku są minusowane i tak trwa ta karuzela gówna. Jak jest znalezisko o jawnej manipulacji prawicowej, to szybko zakopywane, bo przecież nie pasuje do linii wykopu. Piszę to z bólem, bo sam mam poglądy wolnościowe i prawicowe, ale "prawica" na wykopie zamieniła się w kółko wzajemnej masturbacji. Oczywiście z drugiej strony też mają miejsce różne przeginki i manipulacje i wszyscy się wzajemnie nakręcają zamiast merytorycznie sobie pogadać jak normalni ludzie bez spiny. Tymczasem większość wykopków w dupie była i gówno widziała i zamiast się uczyć i być otwartymi na wiedzę, to mają klapki na oczach i kiedyś zamienią się w tych #!$%@?ących wujków, co na urodzinach #!$%@?ą o polityce, że ich słuchać nie można i rozkręcają kłótnie. Dodam mały apel- proszę sprawdzajcie źródła i starajcie się wykopywać wartościowe informacje, a nie lecieć za tłumem. Ok, ulżyło mi trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #niepopularnaopinia #4konserwy #neuropa
  • 4
Chyba zablokuję sobie tag #polityka bo to co się ostatnio wyprawia,


@Budo: Nie blokuj, zakopuj... Wiem, gównoportalik dla gimbusów sirrjuz byznes, ale ktoś to jednak czyta...A jako, że weryfikacja informacji tutaj jest jaka jest, to widzą potem takie gówno na głównej i bezwarunkowo przyjmują za prawdę...