Wpis z mikrobloga

Vectra próbowała naliczyć mi niesłusznie karę za spóźniony zwrot sprzętu, dopiero po interwencji telefonicznej zorientowali się że zwróciłem w terminie. Termin zwrotu miałem na 19 maja. Najpierw telefonicznie próbowali mi wmówić że zwróciłem 26 maja. Po drugim telefonie okazało się że jednak 18 maja. Zapewne karę wystawili na podstawie dnia otrzymania przesyłki a nie jej wysłania.
#vectra #oszukujo
wiesiu2 - Vectra próbowała naliczyć mi niesłusznie karę za spóźniony zwrot sprzętu, d...

źródło: comment_8ILbWLXqGum34VzmttrNoiFysBvIE5OU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@wiesiu2: Ale bardzo się trzeba prosić czy sami z siebie?Mam vectrę od grudnia i jak na razie jest naprawdę dobrze(raz była awaria kilka godzin)nie czuję że ktoś mnie oszukuje(ma być 100 to jest 100)a nie jak w Netii umowa na 20 szło 14...zwiększyłem do 50 to na tej samej linii dawali 30,wróciłem do 20 i znów 14...
  • Odpowiedz
@darek-jg: aby anulować karę wystarczyły 2 telefony, vectre miałem przez 4 lata, praktycznie codziennie było po kilka rozłączeń internetu co mnie bardzo wkurzało, np natychmiast wszystkie połączenia ssh znikały. Raz im to zgłosiłem to odpisali że tylko przez dzień była awaria i 3,33zł zwrócili. Takie reklamacje zgłaszasz online i czekasz na odpowiedź, ale oni i tak po swojemu to interpretują. Przesiadłem się na #orange, za niewiele więcej
  • Odpowiedz