Wpis z mikrobloga

(tl, tr - idę na urlop, będą szkolenia z prowadzenia budowy i zbieram bitcoiny na alkohol :)

Książka i... co dalej?
Sprawy nabierają tempa - dostałem propozycję wykładu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, dwie oferty pisania tekstów do czasopism branżowych, kilka pomysłów jest w trakcie omawiania, a najciekawszym z nich jest organizacja webinariów. Kilkugodzinne szkolenie dotyczące tego, jak zbudować dom. Konkrety: jakie dokumenty są potrzebne, jakie czynności trzeba wykonać, jak zorganizować całą budowę, na co zwracać uwagę. Chcę w ciągu 2 miesięcy udostępnić darmowe, godzinne szkolenie, a następnie oferować płatne szkolenie, które wyczerpująco odpowie na wszystkie wątpliwości dotyczące budowy domu.
Rzecz bardzo ciekawa, ale wymaga ode mnie wyjścia ze strefy komfortu - dobrze się czuję pisząc teksty, ale szkolenia i przemawianie do ludzi to już nieco inna bajka :)

Postanowiłem, że wszystkie osoby, które kupiły książkę w przedsprzedaży,
dostaną nie tylko 20% rabatu, ale także będą miały 20% rabatu na wszystkie dodatkowe, proponowane przeze mnie usługi.

I może to kogoś zachęci do zakupu książki bo jutro KOŃCZĘ PRZEDSPRZEDAŻ :) To dosłownie ostatnia chwila aby złożyć zamówienie na: http://www.poradnik-budowlany.com

A teraz.. urlop. To znaczy zostaję w domu i będę bawił się z dzieciakami, kosił trawę, pielił, leżał na tarasie i skakał na trampolinie. A może umyję kostkę? A może skończę porządkować garaż po zimie? :) W firmie wiedzą, że mnie nie ma więc nikt mi głowy zawracać nie będzie.

A kurcze na urlop zasłużyłem. Praca nad książką to jedno, ale przecież prowadzę swoją firmę, w międzyczasie napisałem muzykę do filmu, który właśnie (wiadomość z wczoraj) został wybrany na międzynarodowy festiwal filmowy Golden Bridge (woohoo!) i organizowałem studio muzyczne na moim poddaszu. A z dwójką małych dzieciaków nic nie jest proste:) Trochę zmęczony jestem.

Jeżeli więc ktoś chce mnie wesprzeć bitcoinem to obiecuję, że wydam je na dobry cel - tzn. alkohol, który ze smakiem będę popijał na tarasie ;)

I zapraszam na facebooka: www.facebook.com/JakSieWybudowacINieZwariowac

#kacikpracodawcy #budujzchaferem
  • 5
  • Odpowiedz
@chafer: właśnie przyszła książka a wczoraj dostałem już też ebook i audiobook. I choć na razie nie planuję niczego budować to będzie ciekawa lektura na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majorponury: Super :) Moja książka w pewnym zakresie jest dość uniwersalna (sporo miejsca poświęcam temu, jak po prostu współpracować z ludźmi) i myślę, że lektura będzie ciekawa niezależnie od tego, czy się już budujesz czy nie :) Jak będziesz miał jakieś przemyślenia dotyczące lektury to daj znać :) Pozdrowienia!
  • Odpowiedz