Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: instalujesz jej na komputerze Team Viewera ustawiasz aby startował z system i stałe hasło. Wtedy łączysz się w dowolnym momencie ze swojego kompa czy smartfona. Ja nawet pomagam tak matce, która siedzi w tym samym domu.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Jak będziesz już miał dodane na liście ID komputera z którym się chcesz połączyć to na telefonie to wyjdą 4 kliknięcia.

1. uruchomienia TV na telefonie/komputerze
2. wybranie z historii ID albo wpisanie ID
3. kliknięcie połącz
4. wpisanie hasła
  • Odpowiedz
@biskup2k: wiem, mam team viewer, ale musiała odpalić program na tv, spisać link, wejsc na kompie i tam zrobić kilka rzeczy. Banał, ale znacie te laski, nie? xD

OJ JA NIEEE WIEEEEM, TO GLUPIE JEEEEST
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Nie wiem co gorsze... moja zona akurat ogarnia komputer na tyle ze mam spokoj...ale zas raz jechalem na noc do roboty i mialem tankowac przed robota, ale pomyslalem "#!$%@? tam, zatankuje po" no i po robocie wjezdzam na stacje typu "janusz&janusz" no i na dystrybutorze pisze ze NI MA. Ja na oparach... po drodze nic juz nie ma, dopiero 1km za domem. Auto zgaslo i o 2 w nocy
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Jak ja Cię rozumiem.. Pojawi się coś czego nie ogarnia to zmiast googlować (to potrafi w teorii, nigdy nie zastosowała w praktyce) to od razu jest :

EEEEH JA TO NIE WIEM JAKIES GUPIE TO JEST NIE ROZUMIEM


Albo jej stosunkowo nowy komp chodzi jakby miał 10 lat a ma ledwo 3 lata. Gdy proponuje jej, że to naprawie, zrobię format (od nowości go nie było XDD) i zadnych
  • Odpowiedz