Wpis z mikrobloga

Nazywam się Grzegorz Braun.
Jestem niezależnym mirkiem. Nie należę do moderacji. Nie wierzę w administrację bo za jej fasadą rządzą sodomici, lewacy i atencjusze. Lurkuję mirko, bo cenię wolność i szanuję tradycję. Wynoszenie kontentu to dla mnie kradzież, atencja to zbrodnia. Obserwowanie nsfw to podstawa, nie dla promocji sodomii. Regulamin? Krótki i prosty. Ban dla atencyjnych rózowych pasków i multikont. Mirki gospodarzami na własnym mirkoblogu. Nie dla białkowych roszczeń. Dość banowania za pastę o serwerowni. Prawo do postowania pierogów należy się każdemu wolnemu mirkowi. Stulejarze? Tu jest wasz dom. Jako główny admin nigdy nie zrezygnuje z suwerenności, nie wyprzedam mirko. Nie wyśle mirków na wojnę z karachanem. Będę zabiegał o wolność dla pierogów, AMA z Łukaszem Stanisławowskim i intronizację Jana Pawła II. Doprowadzę do zmiany regulaminu i naprawienia tagów. Upomnę się o pamięć usuniętych i godność żywych. Dość eksperymentów na mirkach. Na dwunastą rocznicę powstania wykopu wybierz normalność i wolność słowa.
Przejdź na moją stronę www.grzegorzbraun2017.pl
Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem.

#braun #mirko #wykop #polityka #pasta