Wpis z mikrobloga

Przypominam o dzisiejszej wykopowej rozgrywce #arma3 20:30 zbieramy sie by wystartowac o 21 (xD)
Duza aktualizacja modow byla, prosze poprawic i maja byc wszystkie i tylko mody z listy!

I teraz najwazniejsze pytanie. CZY KTOS wie, i ma potwierdzone info czy do headless clienta potrzebna jest druga kopia gry? W google wszystko co sie dalo wpisalem, zero konkretnej odpowiedzi. Raz tak, raz nie, raz nie wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ukradlem foto @zari bo dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#armaforces #arma3
Madin5 - Przypominam o dzisiejszej wykopowej rozgrywce #arma3 20:30 zbieramy sie by w...

źródło: comment_sRlqz44TE5DpSAqhtpsqZFiBfxw7szk2.jpg

Pobierz
  • 12
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (21)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Sewoo @meh0wski @Jakses @3Mydlo3 @Zari @Jaazinh @Mikolev @Badass @dotted @Irlfit @ssmietana @Adenocarcinoma @JurijPietrowicz @Bigby @Trollzor @Sonay @Haszenberg @Madin5 @osmuletz @Aureos
@Bigby: no wlasnie przejzalem z 30 stron, to np. Jest z 2014, ale ktos pozniej pisal ze dodali mozliwosc dolaczenia bez kopi gry, teraz @agentRJ45 napisal mi ze udalo mu sie polaczyc bez dodatkowej kopii ale nie testowal... cholera go wie
Z powodów technicznych trzeba będzie dziś ograniczyć ilość osób do 37 (i tak więcej niż poprzednio, zapchaliśmy wszystkie 32 sloty :D)
Razem z @agentRJ45 i heszke w leszke (steam, nie wiem jak na wykopie sorry cumplu :D) testujemy serwery od kilku dni, i dziś od rana stawiamy kolejnego dedyka u mnie na łączu. Więc możemy wszyscy podziękować im za wkład w naszą wykopową sekcję #arma3 :D
Mam nadzieję że o nikim nie