Wpis z mikrobloga

@mejteusz: zajrzałem dziś z ciekawości pod tag banki. Ja od 2 lat posiadam konto w smartbanku, dziś nestbank.
Tam jest i euro, dolary i funty. Jedyna opłata, przynajmniej dla mnie, to że za każdą dodatkową kartę bankową trzeba około 20zł płacić rocznie. Mam też usługę korzystnego przewalutowania włączoną za ponad złotówkę miesięcznie. Za 1€ wymiany na polskie płacę około 1,5 grosza.
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh Wlasnie mi nawet karta nie jest potrzebna a jedynie konto i to doslownie na 4 miesiace zeby przez cinkciarza przerzucic na moje normalne konto, bo wakacyjnie do pracy jade.. Zainteresuje sie nest bankiem :)
  • Odpowiedz
@mejteusz Może rachunku walutowego w PKO BP? Konto jest bezpłatne jeśli zostanie do niego wydana karta. Opłata roczna za kartę walutową – odpowiednio do waluty, w której prowadzone jest konto (5,00 GBP). Oczywiście dodatkowo bezpłatny dostęp do rachunku przez bankowość elektroniczną, czyli w każdej chwili można złożyć zlecenie przelewu lub sprawdzić saldo rachunku. Szczegóły tutaj: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/konta-walutowe/konto-walutowe/.
  • Odpowiedz