Wpis z mikrobloga

#spotted #rzeszow

Kolega właśnie pokazał zdjęcie na którym pracownicy jakiejś firmy koszą trawniki koło zaparkowanych aut i wiecie co? Dwóch z nich trzyma plandekę którą osłaniają najbliższy samochód żeby nic nie zarysowało auta. Pozdrawiam panów koszących i asekurujących. Oby czekało na Was zimne piwo.
  • 49
  • Odpowiedz
@dzoskyy parę dni temu wracając z pracy wypucowalem auto, nawoskowalem itp. To było ok północy. Rano przed 10 idę do auta, a tam calutki bok w trawie.
  • Odpowiedz
chyba musimy wziąć poprawkę na to, że akcja toczy się w Polsce B


@Samol94: byłeś kiedyś w Rzeszowie? Ja się tu specjalnie z Krakowa przeprowadziłem na przykład - miasto zajebiście czyste, wcale nie biedne, a wręcz odwrotnie i zajebiście szybko się rozwija. Wszystko tu mam, czego mi potrzeba, spokój, sielanka, zajebiste życie w porównaniu do miasta maczet.
  • Odpowiedz
@rissah: Ja byłem zdziwiony tamtymi terenami, gdy ostatnio odwiedzaliśmy rodzinę. Mielec, Dębica, Rzeszów, bardzo pozytywne wrażenie, takie schludne i czyste wszystko. Śląsk powinien się wstydzić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzoskyy: to ja mam lepsza historie. Ostatnio Miejskie przedsiebiorstwo wodociagow i kanalizacji w Warszawie czyscilo studzienki kanalizacyjne. Wielka beczka wody, ktora pod bardzo duzym cisnieniem jest wpompowywana do rur laczacych studzienki. Dzwoni do mnie sasiad, a jako ze nie moglem gadac powiedzialem ze oddzwonie za minute. Oddzwaniam za 3 i mowi zebym wyszedl zobaczyc swoj samochod. Tak, zgadliscie, stalem obok studzienki, a te buce w zaden sposob nie zabezpieczali miejsca
  • Odpowiedz
@dzoskyy: rzeszów to jednak cywilizacja. w tym #!$%@? krakowie tępe #!$%@? co 2 tygodnie koszą trawę i co 2 tygodnie auto #!$%@? jak nieszczęście. mówiłem już typowi co kosi, panie, #!$%@?, weź pan powiedz, wywieś na tablicy w które dni kosicie to przestawię auto, bo nie mam przyjemności go myć co 2 tygodnie jak całe od kół po dach jest #!$%@?. wspólnota się wypina, takie masz pan miejsce kupione to
  • Odpowiedz