Wpis z mikrobloga

Właśnie pryszedł Mi6 z Gearbeastu. Priority line bez vat. Telefon równo dwa tygodnie od wysłania. :) Pierwsze wrażenia? Ciężki, solidny i SZYBKI. Mi5 było szybkie a tutaj aplikacje chodzą jeszcze szybciej. Czytnik palca włącza telefon natychmiastowo. Cieszę się, że nie ma fizycznego przycisku bo w Mi5 były z nim problemy.

Dodam jeszcze, że zamówiłem te słuchawki Xiaomi Noise Cancelling USB-C. Dźwięk OK, ale bez rewalacji. Może muszą się wygrzać. Może ktoś powiedzieć przy okazji jak działa to całe odszumianie?

Jeszcze jedna rzecz. Szkło Nillkina H Pro+ #!$%@?. Nie przylega do ekranu, przy poprawianiu pękło. Szkoda 40zł w plecy... Do telefonu wziąłem jakieś zwykłe z czarnymi pasami na górze i na dole. Myślałem, że będzie gówno ale jest ok. Od razu siadło pięknie. Nie ma tych placków na bokach. Trochę grube, ale za 5$ było warto. xD

#xiaomi #mi6 #gearbest
  • 15
@manix93:
Pytanko: czy możesz sprawdzić fakturę przy priority line - czy jest to faktura VAT? Jak rozumiem w tej opcji to GB jest odpowiedzialny za odprawę celną i VAT, więc jestem ciekaw czy na fakturze od nich jest stawka VAT i numer NIP (VAT EU) sprzedawcy.
@manix93: o witam pan manix, ksiaomi lepszy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) też się zastanawiam nad chinolem, ale 6 nie mogę zbytnio kupić bo od razu te miui wylatuje fpisdu i wchodzi lineageos dlatego 5s chcę zakupić drogą nabycia internetowego dla którego już romik jest