Wpis z mikrobloga

@kopek: są kupony na 300 zł z wpłatą 20 zł na internecie, tutaj musisz wydać 375 zł żeby odebrać resztę. Lepiej zgłosić się do agencji z certyfikatem - mogą generować 600 zł przy wydatku na 200 zł ;)
  • Odpowiedz
@YagAA: oczywiście że są, zapytaj dowolnej agencji z statusem "google partner premier" - nadal mogą generować takie kupony :) Mylisz kupony rozdawane przez google dla klienta indywidualnego od tych które generujesz jako partner.
  • Odpowiedz
@YagAA: No tak źle się wyraziłem. Mówiłem o ogóle jako kupony :) Skoro jesteś partnerem to chyba wiesz najlepiej. Ja dostałem taki kupon od agencji z statusem "premium" - pamietam że mówili o takiej możliwości w ramach "Internetowych rewolucji", tej akcji od Google. Aż z ciekawości wyślę maila czy nadal jest taka możliwość.
  • Odpowiedz
  • 0
@kopek koleś mi dał taki kod, to wyszło że nie mogę użyć na moim koncie. Nie wiem czy coś źle zrobiłem czy przypadkiem kod nie jest zarezerwowany dla Ciebie. Swoją drogą przydałoby się przytulić taki działający kod, bo na adwords sporo mamony idzie
  • Odpowiedz
@nocnyjanek: Kod jest jednorazowy, tylko dla nowych klientów, można go wgrać do 14 dni od założenia konta.
@ravnov: Za nadużywanie kuponów może polecieć ban, więc jeśli masz działającą kampanię to lepiej nie kombinować.
  • Odpowiedz
Za nadużywanie kuponów może polecieć ban, więc jeśli masz działającą kampanię to lepiej nie kombinować.


@YagAA: Rok temu użyłem kuponu 200 za 200, od tamtej pory nie użyłem ani jednego kodu, więc daleko mi do nadużyć, ale nie ukrywam że przydałby się czasem jakiś kodzik, bo kampania pochłania nie mały chajs.
  • Odpowiedz