Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop :-)

Przydałaby mi się pomoc osób dodających znaleziska. Często zgłaszacie nam problem z miniaturami - czasem miniatura nie zostanie pobrana, innym razem pobrana zostanie nie ta, którą chcecie, czasem artykuł nie zawiera grafik. A gdyby tak autor znaleziska mógł samodzielnie wybrać i ustawić miniaturę znaleziska? Co o tym myślicie?

#wykop #pytanie #tworzymywykop #wykopblog

Czy autor znaleziska powinien mieć możliwość samodzielnego wgrania grafiki?

  • Tak 92.3% (980)
  • Nie 7.7% (82)

Oddanych głosów: 1062

  • 50
  • Odpowiedz
@a__s źle zaglosowalem - powinno być na tak. Po Co za każdym razem męczyć bułe moderacji. A Tak moderacja będzie tylko zmieniać w wypadku niezgodnej z regulaminem miniaturki.
  • Odpowiedz
@a__s: dziwię się, że do tej pory tak nie było. Czasem miniatura dobierała się tak, że nijak nie pasowała do treści znaleziska i wychodziły różne kwiatki
  • Odpowiedz
To zwiększy pole do popisu autorów znalezisk okołopolitycznych do manipulowania przekazem.


@Ripper: Takie znaleziska zawsze możecie zgłaszać, wyczulę naszych moderatorów, by w przypadku manipulatorów nie stosowali żadnych taryf ulgowych :-)
  • Odpowiedz
I tak ch*ja wprowadzicie


@dekokot55: A jeśli wprowadzimy, odręcznie piszesz "przepraszam, że nie wierzyłem a__s" i wstawiasz na Mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz