Wpis z mikrobloga

Demotywatory rzuciły wpis na facebooku, że Kaczyński ma urodziny,
a tam tona komentarzy z wyzwiskami i bluzgami.

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co zrobił Kaczyński tym ludziom, że tak zioną nienawiścią, zwłaszcza, że tak realnie przez ostatnie lata rządził ile? ~4 lata?

Dobry motyw na #pokazhejtera

#demotywatory #gorszysortpolakow #bekazlewactwa
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co zrobił Kaczyński tym ludziom


@Filem00n: 500 plus to mało? A ustawa o obrocie ziemią? O aptekach? Ustawy podatkowe? Ustawa o szkolnictwie? I wiele wiele innych kompletnie absurdalnych i szkodliwych pomysłów w związku z abonamentem rtv, nacjonalizacją, reformą podatkową i innych. To mnie dotyka bezpośrednio. To mi zrobił Kaczyński i powinien za to zawisnąć, bo to bandyta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00 no i w czym ci to przeszkadza bardziej niz mi? Czlowiekowi ktory szedl nowa podstawa programowa i musial za kazdym razem kupowac nowe podreczniki
  • Odpowiedz
@Filem00n: Przymus szkolny ogranicza moją wolność do wychowania własnych dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami, oraz ograbia mnie z pieniędzy na ten cel. Już pomijając takie kwestie jak ogłupianie i indoktrynacja moich dzieci. Może tobie to nie przeszkadza, więc sobie głosuj na PIS dalej, ale mi przeszkadza.
  • Odpowiedz
@Filem00n: A w czasach starożytnych praktycznie wszędzie było niewolnictwo, ale nie wynika z tego ani to że niewolnictwo jest dobre, ani to że powinniśmy je dziś wprowadzić. To jeden z najgłupszych argumentów lewactwa.
  • Odpowiedz
@Jah00: nieadekwatny przykład, przymusowe szkolnictwo jest po to by takie trolle jak ty potrafiły się wysłowić i napisać swoje bzdety w internecie, powinieneś być wdzięczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Filem00n: Bardzo dobry przykład. Przecież niewolnictwo było właśnie po to by ludzie nie pomarli z głodu bez pracy. Więc powinieneś się domagać przywrócenia niewolnictwa zgodnie z tą argumentacją, nieprawdaż?
  • Odpowiedz