Wpis z mikrobloga

Jutro mecz sezonu w 1PLŻ. Na wiele pytań jutro dostanę odpowiedź. Czy Plastik Żeszuf wyjdzie z 25? Czy Marceli Szymko na swoim macierzystym torze zdobędzie punkt na przeciwniku? Czy starcie tytanów polskiego speedwaya Szymko-Łęgowik nie zakończy się dzwonem? Czy Bieliński ponownie nie wjedzie w swojego partnera z pary jadąc na ostatnim miejscu? Ach, nie mogę się doczekać... Ten mecz będę wspominał do końca swojego życia! A że takie widowiska skracają życie to w sumie niedługo...
#zuzel
  • 13
@wezsepigulke: Jednak śledząc zawody juniorskie widać, że Turowski lepiej punktuje. Jego jazda w Krakowie mimo braku punktów też nie wyglądała aż tak źle. Co do Aurelia to on właśnie powinien się uczyć na wyjazdach a nie zostać "mistrzem" własnego toru.
@krzychocho: Nie gadaj ze byles w KR. Ja to Ciebie Chlopaku podziwiam! Chociaz niedawno na spontanie wsiadlem w auto i do Bydzi pojechalem, mecz obejrzałem, kielbache zjadlem i pizze w galeri i wrocilem. A ogladac tam tez nie bardzo bylo co :P
@krzychocho: Krzysiu, ale te krakowskie harce to w TV szlo obejrzec! ;)

A do Bydzi na spontanie polecialem. Siadlem sobie na trybunie, obok jakas rodzinka sie przysiadla, grzecznie zapytali czy wolne... Po pierwszym biegu usiadl jakis lysy z pistoletem przy pasku przed nami i pyta "Kto od nas jechał w pierwszym biegu?". Ja mu na to że Oskar i Rudy. Spojrzal na rodzinke, ci mu że jacyś Ruscy z Bydgoszczy, ale
@wezsepigulke: No wiem, że szło, ale przed tv bym nie dostał żużlem po oczach ( ͡º ͜ʖ͡º). Pogoda była ładna, w Krakowie jeszcze nie byłem, no i pojechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No niestety, narobili długów, ale chociaż je chyba powoli spłacają a nie jak niektóre kluby zakładają nowe twory i zostawiają zawodników na lodzie. Może obecność Tomka w strukturach przyciągnie sponsorów