Wpis z mikrobloga

Siema mirki i mirabelki

jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi redmi note 4 3/32 z 10 rdzeniowym prockiem i miui ver. global 8.2 stabilna

mam niewielki problem, ponieważ aplikacje takie jak messenger, viber itp. nie działają mi poprawnie... a mianowicie nie mam wcale żadnych powiadomień od nich, dopiero jak sam ręcznie wejdę w appke to mi się aktualizuje i pokazuje, że ktoś do mnie dzwonił np 3 h temu 12 razy... a ja nawet głupiego powiadomienia nie dostaje... proszę pomóżcie bo tak się nie da korzystać z tego telefonu...

w ustawieniach nie mam uruchomionego żadnego oszczędzania energii ani nic tym podobne, a aplikacje mają pełen dostęp...

#xiaomi #miui #pomocy #android #redminote4
  • 16
@drunkkiller
Ustawienia > Uprawnienia > Autostart > zaznacz aplikacje

Ustawienia > Inne uprawnienia > zobacz w kazdej apce czy masz zaznaczone 'Rozpocznij w tle'

Ustawienia > Bateria i wydajnosc > Zarzadzaj uzyciem baterii przez aplikacje > zaznacz nie blokuj (chociaz to chyba nie jest konieczne)

Daj znac czy pomoglo.
@Roni11: wszystko ustawione dalej nic...

ale jedną zależność znalazłem, jak uruchomię vibera i tylko wyjde z apki a nie ją "ubije" to powiadomienia działają, a jak już "ubiję" to do chwili kiedy jej sam nie włączę nie działa poprawnie...

na starym sony xperia z wszysto działało normalnie nawet jak ubijałem apke...