Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj ktoś, kto zamówił Xiaomi Mi5 bądź innego chińczyka i został on skontrolowany w celnym pod kątem bezpieczeństwa?

Mój Mi5 siedzi w celnym już ponad tydzień i ani myślą go zwolnić. Jak wyglądała ta procedura u Was? Wysyłaliście Polską instrukcję i jakąś inną potrzebną papierkologię? Chciałbym już teraz obmyśleć plan działania na wypadek odpowiedzi zwrotnej, że telefon nie ma potrzebnych certyfikatów blablabla.

#xiaomi #celny #goldway #aliexpress #xiaomilepszy #przemysl
  • 16
  • Odpowiedz
@onionhero: Ciężko mi coś więcej Ci podpowiedzieć, nigdy nie miałem takiej sytuacji, wiem tylko, że taki problem występuje. Jak masz dłuższą chwilę wolną to spróbuj tam się dodzwonić, powiedz jaka sytuacja, co masz robić, jakie są szanse, żebyś dostał ten telefon. Jeżeli okaże się, że mizerne to poproś o zwrot do nadawcy i rozpocznij procedurę zwrotu środków od sprzedawcy
  • Odpowiedz
@mariusz5891: no na razie czekam, dzwoniłem i nikt nie odbiera. Napisałem do Gearbestu jak sprawa wygląda i liczę, że w razie zwrotu paczki odzyskam kasę. Moim ratunkiem jest jeszcze PayPal, w razie gdyby Gearbest nie chciał tego zrobić.
  • Odpowiedz