Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, ile emocji o telefon xD wy fanboje i antyfanboje jednak jesteście #!$%@?, jeśli nie szkoda wam zdrowia i czasu na przerzucanie się który telefon lepszy i dlaczego i to dotyczy wszystkich marek xD
  • Odpowiedz
@insert_table81: Poza tym że ten telefon wygląda serio jakbyś wbijał nim gwoździe to ja po 1,5 roku użytkownia jestem podobnego zdania co ty - RN3 to są fatalnie wykonane telefony jeżeli chodzi o ich jakość wykonania. Co prawda mój telefon aż tak styrany jak Twój nie jest, ale nie nazwałbym go że jest w dobrym stanie wizualnym. Poprzednie telefony wyglądały o wiele lepiej po dłuższym czasie użytkowania
  • Odpowiedz
@Bambro: Przeczytaj co odpisałem użytkownikowi @d1ck: Nie chcę się powtarzać. Piszę już trzeci i ostatni raz. Czy jest ktoś na Wykop, co jest w stanie zrobić foto zakupionego i użytkowanego telefonu z paragonem >12mc? Delikatne telefony - dobre, uśmiałem się? Może mam się z tym obchodzić jak z dzieckiem? Rozumiem, że niektórzy zbierają na to gówno i potem noszą zawinięte w ręcznik. Mnie jednak, jako normalnego użytkownika to
  • Odpowiedz
@insert_table81 bo bluescreena mi co chwile wywala, zawiesza sie jak zaczynam do kogos dzwonic i nie moge sie rozlaczyc. Zawiesza sie i niekiedy nie moge go odblokowac. Ogolnie lipa, aparat tez chwalony a tu dupa, ostrosc lapie pol minuty
  • Odpowiedz
@insert_table81

W sumie jeśli dwa telefony tej samej firmy tak szybko się psują, to można załapać uraz. Jednak, wydaje mi się po prostu, że miałeś pecha, bo raczej felerne egzemplarze nie zdarzają się częściej, niż w innych markach. Równie dobrze możesz teraz kupić Samsunga z wadliwą płytą główną i będzie to samo. Z resztą najlepiej kupować Xiaomi dopuszczone na rynek europejski. One możliwe, że przechodzą wyższy standard kontroli. I do tego
  • Odpowiedz