Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem monitorów Reloop ADM-5 - do słuchania muzyki. Myślicie, że to dobry pomysł ? Mam małe mieszkanie i nie będę jakoś bardzo głośno słuchał, inwestować dużo cebulionów też nie chce, dopiero jak się pobuduje to kupie duże kolumny.

#audioboners #audio
  • 7
  • Odpowiedz
dopiero jak się pobuduje


@Luckysi: zaplanuj od razu oddzielną salę audio video z dobrą akustyka i bajerami. Moje marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do kolumn to nie znam. Sam korzystam z RLS callisto
  • Odpowiedz
Reloop ADM-5


@Luckysi: Warto. Każde monitory, nawet takie tańsze, będą lepsze niż głośniki komputerowe od creative czy logitecha. Nie jest to może jakiś poważny sprzęt audio, ale do słuchania muzyki przy kompie jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: coś podobnego będę na pewno robił, za pare lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyLuq: Właśnie tak myślałem, nie szukam jeszcze poważnego sprzętu bo mały pokój i sąsiedzi będą płakać jak się odpalę za bardzo.
@TMA-0: chyba wiecej niz 6-7 stów nie chce wydawać, bo na jakieś głośniejsze granie sobie nie mogę pozwolić ze względu na to, że większość osób w bloku to 90 lat+.
  • Odpowiedz
@Luckysi ciągle powtarzasz że nie możesz słuchać głośno, więc wydaje mi się że priorytetem jest dla Ciebie głośne słuchanie a nie jakość, bo wybacz, ale jakośc dźwięku nie zawsze idzie w parze z głośnością.
  • Odpowiedz