Wpis z mikrobloga

a później jest sapanie, że nie ma polskiego handlu, że tylko te złe niemieckie markety - a jak mamy budować nasz handel?

zatrudniają ludzi na czarno, wysyłają ich na ulice, koszą grubą kasę i skutecznie unikają płacenia czegokolwiek komukolwiek, często ostatecznie też nie płacą tym sprzedawcom, nie płacą za towar, nie płacą składek i podatków


Którego plemiennego etatysty, janusza cebulaka to nowe konto? @Ragekage ?
Zamiast odpowiedzieć albo chociaż zignorować blokuje. Typowy wykopowy "ekspert"

https://www.wykop.pl/wpis/24638069/neuropa-w-polsce-jak-w-lesie-tylko-z-innych-powodo/

Tak go sobie wyobrażam, argumentacja podobna do "złotów" z protestu.

#bekazlewactwa
#handel #biznes #neuropa #konserwy
Kapitalis - > a później jest sapanie, że nie ma polskiego handlu, że tylko te złe nie...

źródło: comment_03MBbZ20hHzvW23VZqd18jFQBs81odSo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Ale ja podziwiam tę państwową tresurę(no podziwiam, ale ze strachem). Zamiast się organizować i pogonić towarzystwo, które łupi podatkami, nakłada coraz to nowe regulacje dotyczące nawet handlu truskawkami i bułami, to ci geniusze rozszarpaliby ludzi, którzy chcą zarobić na swoje i rodziny utrzymanie, sprzedając towar na który jest popyt.Normalnie wyklęty powstań ludu z ziemi i walcz z kułakami sprzedającymi niemoralnie wraże truskawki.
Ktoś tu się chyba modli, żeby sąsiadowi krowa zdechła.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Bo mam takie prawo i uważam, że kompletnie źle zrozumiałeś wymowę tamtego wpisu, którego autora w brzydki sposób pomawiasz.

Na dodatek we wpisie, w którym nie mam możliwości odpowiedzieć.


OK, rozumiem, możesz tu, jeśli chcesz. My, wolnościowcy, powinniśmy trzymam się razem.
  • Odpowiedz
@shadowboxer:

Po pierwsze, podatki w Polsce nie są wcale wysokie, ale mniejsza z tym, bo do niektórych to nie dotrze. Nie wiem, jak przeczytałeś ten wpis, ale przeczytałeś go źle. Żeby @Ryan_Newman wyrażał swoje niezadowolenie, nie musi paść ofiarą pobicia ze strony janusza biznesu, to jest po prostu stwierdzenie systemowych skutków pokątnego handlu dla uczciwie pracujących i zarabiających ludzi i nas wszystkich.


Jak ukradliby ci telefon to cieszyłbyś się, że przynajmniej
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Tutaj nie pisałem serio, a z tzw. wolnościowania nabijam się, bo to nie ma nic wspólnego z wolnością.

Ale teraz już serio.Jestem zwolennikiem ekonomii neoklasycznej, co prawda nie w całości, ale jeżeli nie umiesz zaakceptować głównego nurtu ekonomii, gdy ten się myli, nie zasługujesz na niego, kiedy jest najlepszy i ma rację :D. Jestem sceptycznie nastawiony do wszelkiej maści alternatywnych teorii, których metodologia została odrzucona, które nie potrafią sformalizować swoich
  • Odpowiedz