Wpis z mikrobloga

@KatalogMarzen: Mirki i Mirabelki! #rozowepaski przychodzą do Was z drugim #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętacie, jak w poprzednim wpisie informowałyśmy, że w czerwcu ruszyłyśmy z akcją Chcę To Przeżyć? Pewnie nie. (,)
Dla przypomnienia:
Wy się zgłaszacie, a my wybieramy 100 osób, które będą mogły przetestować za darmo wybrane atrakcje z naszej oferty (jazda quadem, Monster Truckiem, lot w aerotunelu, degustacja piwa...). Akcja podzielona jest na 4 etapy, a po każdym część osób odpada. Uczestnicy finału będą mogli m.in. skoczyć ze spadochronem lub polecieć balonem. Osoba, która wygra całą akcję, otrzymuje roczny abonament w Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2400 zł. Pierwsza edycja akcji odbywa się tylko na terenie Warszawy.

Ale wracając do naszego rozdajo - do wygrania jest jedno gwarantowane miejsce w I. etapie Chcę To Przeżyć

Zasady są następujące. Pulsujecie do 16 czerwca do godziny 15. Losowanie przez #mirkorandom. Warto od razu zarejestrować się na stronie Chcę To Przeżyć, bo jak to Ty wygrasz, to i tak będziesz musiał to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kto #chcetoprzezyc?
KatalogMarzen - @KatalogMarzen: Mirki i Mirabelki! #rozowepaski przychodzą do Was z d...

źródło: comment_9wez9DVF2VgTs9Lv1FU8Auz4gKor53Ae.jpg

Pobierz
  • 4