Wpis z mikrobloga

#consolepeasants #xboxone #ps4
Proszę przeczytajcie ten artykuł
http://antyweb.pl/chetnie-kupie-xbox-one-x/
Autor podał najlepsze z możliwych argumentów obalających mit że xbox upadnie bo nie ma na niego gier

Przestańcie wypisywać głupoty bo wasza garstka, która twierdzi że konsole kupuje się dla 3-5 ekskluzywnych gier nie ma odzwierciedlenia w rynku
Po drugie #pcmasterrace patrząc po jakości tytułów AAA Ubisoftu w ostatnich latach jeśli dalej będziecie głosować swoimi portfelami to będzie jeszcze gorzej niż dzisiejsze sprzedawanie gier w płatnych częściach (dlc) i wydawanie zbugowanych gier
  • 11
Przestańcie wypisywać głupoty bo wasza garstka, która twierdzi że konsole kupuje się dla 3-5 ekskluzywnych gier nie ma odzwierciedlenia w rynku


@Haradrim: ps4 - 60 milionów sprzedanych konsol, x0 - publicznie się nie chwalą, ostatnie liczby z lutego to 25-30 mln.
Poczytaj też inne fora - zagraniczne, a dowiesz się, że exy mają znaczenie i żaden artykuł z antyweb.pl (lol) tego nie zmieni.
Przestańcie wypisywać głupoty bo wasza garstka, która twierdzi że konsole kupuje się dla 3-5 ekskluzywnych gier nie ma odzwierciedlenia w rynku


@Haradrim: co to za #!$%@?. Gdyby nie exy to nie miałbym PS4. Nie muszę kupować xklocka, bo jedyna gra w którą chciałem zagrać na konsoli microsoftu to Forza Horizon 3 w którą... gram na pececie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Exy mają znaczenie i to widać, microsoft
@The_Riddler: otóż nie. Jeżeli chodzi o początek generacji MS miał lepszą rozpiskę tytułów eksluzywnych, albo eksluzywnych czasowo, a mimo to przegrywał sprzedażą od początku. Powodów tego stanu rzeczy było kilka. Zły marketing na początku (bardziej była reklamowana jako urządzenie multimedialne niż konsola), słabsze podzespoły od PS4 (niewiele słabsze, ale Sony wykorzystało to w swoich kampaniach), sprzedawanie konsoli tylko w bundlu z kinectem, informacja że konsola ma być cały czas online, późne
@Haradrim: Gdyby nie interesowały mnie exy to na bank brałbym Xboxa. I tak mam plazmę 720p. Wieć kij z rodzielczością. Z 5 lat grałem na PS3. Czasu mam coraz mniej na granie. Wolę go przeznaczyć na U4, Horyzonta niż kolejnego CoDa, Minecrafta ...
@Segr3gator: wygląd pierwszego Xboxa One nie był zły. Wyglądał jak magnetowid, ale to dlatego że miał się wpasować w wygląd innych urządzeń które stoją pod TV. Był trochę duży i miał zewnętrzny zasilacz przez to że Xbox 360 straszne im się przegrzewał. Dzięki temu zabiegowi konsola była mniej awaryjna niż X360 i cichsza niż PS4.

Co do zabicia rynku używek, to MS chciał pójść w stronę Steama. Tańsze gry ale za