Wpis z mikrobloga

@Qrix: Zbyt dobrze to on nie działał skoro mi nie zabrał 2 miliardów :P Inna sprawa że R* zamiast robić kolejne antycheaty to przepisałby lepiej logikę gry żeby działała na ich serwerach a nie kompach graczy w modelu p2p, wtedy problem by się sam rozwiązał :)
via Android
  • 3
@07zglosSie na ten moment nie spotkałem się z tym, ale ja gram głównie z moją ekipą, to co ja znalazłem jest płatne więc typowy gimbus sobie tego nie kupi ot tak... Więc daleko jeszcze do sesji zalanych idiotami, ale z czasem ktoś inny wyda darmową wersję tego gówna i będzie coraz więcej pajaców na sesjach.

Ale nie mam o to pretensji do R*. Cheaty w grach, w szczególności P2P będą zawsze. Pretensje
via Android
  • 2
@07zglosSie jeszcze warto wiedzieć, że godmode używają największe ameby umysłowe. Nieco bardziej ogarnięci stosują multipliery. Polega to na tym, że zwiększa sobie taki delikwent obrażenia zadawane i zmniejsza przyjmowane. Taki gość nadal jest śmiertelny, ginie w walce, ale przy tym samym stanie zdrowia Ty musisz mu posłać 4 kulki podczas gdy jemu wystarczy jedna abyś zmarł na śmierć :/
Na to też jestem wyczulony...
@07zglosSie: no kurde mirku, zbierałem na DLC :D zdążyłem zakupić bunkiera, tira, wszystkie ulepszenia do broni i nim się obejrzałem to miałem na koncie 0 :D oczywiście nie trzymałem tego w banku. Poza tym, wszystko co miałem kupić już kupiłem. Potrzebuje hajs, bo dużo fajnych furek będzie w następnych tyg :/
@07zglosSie: hej, jade na zmodowanej kasie od 2lat :D wszystko kupowałem na bierząco, nawet to co nie potrzebowałem. Nawet ten garaż 3x mam. Mój błąd że trzymałem taką gotówke :(