Wpis z mikrobloga

Czy to była jakaś kpina?!

Ludzie przylecieli z rożnych zakątków świata aby obejrzeć TRAILERY?! XDDD
M$, Ubi, ĘĄ, czy nawet ta głupia beth, pokazali małe lepsze lub gorsze show, każda z pozostałych firm miała coś do pokazania NOWEGO i w przede wszystkim mogła powiedzieć cokolwiek o tym, a Sony? Nic, smutny pan wyszedł coś tam wymamrotał i sobie poszedł... Aaaa, zapomniałem jeszcze o tych aborygenach na początku XD

W tamtym roku słyszałem wiele głosów że to "bardzo dobrze ze nic nie mówią i pokazują tylko gry". Śmiali się że głupi M$ pokazuje gry, technologie i sprzęt, bo przecież wszyscy gracze to #!$%@? ignoranci i debile których nic poza trailerem nie interesuje, fakt są ignoranci ale na miłość boską, oni nie stanowią większości... Ciekawe czy teraz to samo będą mówić, wiadomo że w fanbojskim betonie jednej i drugiej strony nadal się będą spuszczać nad najmniejszą pierdułką.

Kolejna irytująca rzecz to to że nie mówią co jest exem co jest czasowym exem a co nie jest w ogóle exem, znów tu M$ był bardziej transparentny bo GŁOŚNO I WYRAŹNIE sygnalizował że to jest czasowe to jest ex, a to tylko premiera. Zabawne też swoją drogą jest paniczne udawanie że konkurencja nie istnieje tzn pisanie że wychodzi na Playstation i tyle, u konkurencji i nie tylko jakoś nie mieli oporów przed mówieniem że wychodzi też na konkurencyjne platformy. Nawet urocze jest takie zatykanie sobie uszu i zamykanie oczu, bo wtedy ma się wrażanie że jak nie słyszę czy nie widzę to tego niema, prawda?! XD

Przed tą konferencją byłem przekonany że gorszego dziadostwa nisz bugthesda nie da się zrobić i może się nie da, ale konkurencja z Sony depcze im po piętach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O kwestiach technicznych strumyku to się nawet nie będę wypowiadał bo "ach szkoda #!$%@? gadać strzępić ryja naprawdę..."


#e3 #sony #microsoft
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xardin: Idiotyczne i bez sensu jest oglądanie e3 dla eksów zamiast gier. Co Ci po tych eksach?
Poza tym nie zagra każdy, bo prawie żadna gra z konfy MS nie wyjdzie na premierze na PS4. MS konkuruje z PS4, na PC się tak mało gier sprzedaje, że nikt tym sobie nie zawraca głowy i nie chce mieć od PC wyłączności.
  • Odpowiedz
@Mruvek: to jest rozmowa o tym kto "wygrał", itak na to patrzę a ty piszesz mi "co mi po tych exach" no nic. Ale ja nie piszę co mi się podoba itd. Jak piszemy o tym kto wygrał, i o sensowności #!$%@? w #!$%@? trailerów. To nie o tym co mi pasuje. Kek.
  • Odpowiedz
@Xardin wylicz mi te sporo gier od Sony, bo ja widzę, że MS pokazał tak z 3 razy więcej. Dla mnie zdecydowanie Anthem > God of War, bo to już widzieliśmy, a Anthem to nowa marka i od razu kilka minut gejpleju.


@Mruvek: Zobaczymy tego Anthema xD
Drugie gowno jak Androbieda wyjdzie. Z reszta jest juz w drodze Destiny 2, po co kolejna taka sama gra?
  • Odpowiedz
POKAZALI COŚ CO MA SPRZEDAĆ KONSOLE - TO POKAZALI, NAJMOCNIEJSZĄ KONSOLE. CHCESZ NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCYCH GIER - GRAJ U NAS. No ile razy mam to powtarzać :D Ja nie mówię, że to mądre czy nie, ale ich filozofia jest taka i dzziała.


@Mruvek: Jak ktoś gra tylko na konsolach, to Xbox faktycznie "coś pokazało".
Sęk w tym, że mam PCta i Xbox praktycznie dla mnie nie istnieje. Zero exów, więc po
  • Odpowiedz
@loczyn: Bo mieszkasz w Polsce. Na zachodzie do grania mają konsole i tam jest wybór między XOX a PS4. Jak czegoś nie ma na PS4 to jest exem. I z tym "od groma" na PS4 to też bym się nie rozpędzał.
  • Odpowiedz
@loczyn: Ale ja liczę wszystkie gry wydane na wszystkie platformy - no bo intersując się grami chcę grać w fajne gry, więc ciekawi mnie co ogólnie wyszło - z tego wszystkiego 1/3 mnie zaintersuje, a w tej części exów ps4 czy jakiejkolwiek konsoli jest tak mało, że w ogóle się nimi nie przejmuję.
  • Odpowiedz
@Mruvek: zaraz, teraz obczaiłem te twoją manipulacje. Pisałeś o 30 grach od ms i 5 od sony, bullshit oczywisty, ale większy niż się spodziewałem. Idąc tym tokiem rozumowania, to ms pokazał max 24 gry (w tym coś o minecrafcie w 4k xD), a sony 17. No sorry, ale tak to można najwyżej połechtać pctowców, i nie mów tak znowu o słabości PC. Lepiej zarabiają konsolę, ale PC też nieźle przędzie.
  • Odpowiedz
@Xardin: http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=Rise+of+the+Tomb+Raider&publisher=&platform=&genre=&minSales=0&results=200
Spójrz na sprzedaż na konsole i PC. PC to 5%, serio ktoś tym by się przejmował gdyby nie to, że tak łatwo portować z Xboxa?
To nie jest manipulacja, tylko hiperbola. Pisałem Ci - wypisz mi tytułami te wiele więcej gier u Sony, to uwierzę. God of War? Było rok temu. Detroit - było rok temu. SotC - gra z PS2. Knack 2 - bez komentarza. DODATEK do
  • Odpowiedz
@Mruvek: Próbujesz zmieniać zasady w trakcie rozmowy, Poza tym sam wymieniłeś 3 nowe IP Ile nowych IP ma ms? najlepiej na wyłączność, nie mówiąc o tym że chodzi tu głównie o gry a ilość nowych IP. Przy tym stosunku, i różnicy to już nie hiperbola a chamska manipulacja. Dalej wymieniłeś jedną grę, w dodatku bardziej pasującą pod pada. Żeby to były statystyki dla wszystkich multiplatformowców.
  • Odpowiedz
@Xardin: Skracając i upraszczając wszystko jak tylko mogę, bo będziemy się tak wymieniać do jutra.
U MS zobaczyłem - Metro, Anthem, A Way Out, Crackdown 3, Ori, Life is Strange, Forza, State of Decay 2, Super Lucky's Tale, The Last Night.
U Sony - Destiny 2 (chociaż zapowiedziane wcześniej), Days Gone, GT Sport, Knack 2, Spider-Man, Monster Hunter.
I dla mnie dużo ciekawsze są zapowiedzi MS.
  • Odpowiedz
@Mruvek: + detroid, tropico, i inne gry których nie chce mi się nawet wymieniać, no i ogromne wsparcie dla VR, sporo gier tylko dla VR oraz łączonych.
  • Odpowiedz
@loczyn: sporo rzeczy pominął, bez sensu jak dla mnie.
@Mruvek: Poza tym ja nie piszę co mi się bardziej podoba (a gry na xboxa lekko mówiąc mnie nie zachwycają, prawie nic czego nie dostałbym na pc pod inną marką).
  • Odpowiedz
@Xardin: @loczyn: Bo GoW widziałem rok temu na e3 i od tego czasu nic się nie zmieniło. Tak samo nie wymieniam świetnego Cuphead, bo to każdy widział od 3 lat i to nic nowego. Detroit tak samo - było już zapowiadane. Metro, Ori, SoD nie były.
A to dla mnie główne kryterium, bo od tego mam e3, żeby dowiedzieć się JAKIE NOWE GRY SĄ TWORZONE. A nie jakie
  • Odpowiedz