Wpis z mikrobloga

Czy to była jakaś kpina?!

Ludzie przylecieli z rożnych zakątków świata aby obejrzeć TRAILERY?! XDDD
M$, Ubi, ĘĄ, czy nawet ta głupia beth, pokazali małe lepsze lub gorsze show, każda z pozostałych firm miała coś do pokazania NOWEGO i w przede wszystkim mogła powiedzieć cokolwiek o tym, a Sony? Nic, smutny pan wyszedł coś tam wymamrotał i sobie poszedł... Aaaa, zapomniałem jeszcze o tych aborygenach na początku XD

W tamtym roku słyszałem wiele głosów że to "bardzo dobrze ze nic nie mówią i pokazują tylko gry". Śmiali się że głupi M$ pokazuje gry, technologie i sprzęt, bo przecież wszyscy gracze to #!$%@? ignoranci i debile których nic poza trailerem nie interesuje, fakt są ignoranci ale na miłość boską, oni nie stanowią większości... Ciekawe czy teraz to samo będą mówić, wiadomo że w fanbojskim betonie jednej i drugiej strony nadal się będą spuszczać nad najmniejszą pierdułką.

Kolejna irytująca rzecz to to że nie mówią co jest exem co jest czasowym exem a co nie jest w ogóle exem, znów tu M$ był bardziej transparentny bo GŁOŚNO I WYRAŹNIE sygnalizował że to jest czasowe to jest ex, a to tylko premiera. Zabawne też swoją drogą jest paniczne udawanie że konkurencja nie istnieje tzn pisanie że wychodzi na Playstation i tyle, u konkurencji i nie tylko jakoś nie mieli oporów przed mówieniem że wychodzi też na konkurencyjne platformy. Nawet urocze jest takie zatykanie sobie uszu i zamykanie oczu, bo wtedy ma się wrażanie że jak nie słyszę czy nie widzę to tego niema, prawda?! XD

Przed tą konferencją byłem przekonany że gorszego dziadostwa nisz bugthesda nie da się zrobić i może się nie da, ale konkurencja z Sony depcze im po piętach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O kwestiach technicznych strumyku to się nawet nie będę wypowiadał bo "ach szkoda #!$%@? gadać strzępić ryja naprawdę..."


#e3 #sony #microsoft
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xardin: We dupie generalnie mam konsolowe wojenki, ani jednego ani drugiego nie widziałem, ale sadząc po opiniach to microsoft pokazał cokolwiek a sony trailery
  • Odpowiedz
@Leniek: @zerathul: no sorry ale sony pokazał sporo exclusivów i własnych gierek, a ms prawie wyłącznie gierki cudze, i nie za bardzo wiadomo co z nich ma być exclusivami (AC można spokojnie odjąć). Microsoft tez pokazał trailery, i swoją nową wtopę na rynku.
  • Odpowiedz
@Xardin: eeeeee, really konsolowcy? Jakośc konferencji określacie ilością exów? Które zreszta są działaniem antykonsumenckim, a wy piejecie nad nimi, bo ktoś kto niema dwóch systemów w coś nie zagra?

xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Xardin: ", i swoją nową wtopę na rynku" ehh można się rozejść, z fanbojami się nie dyskutuje.
Nie mając żadnej konsoli. Z punktu widzenia gracza. Microsoft był lepszy, pokazali gry różnych wydawców nie ukrywając że będą też na inne platformy. Może exow nie było zbyt wiele bo wszystko jest też na win10 ale to lepiej. Koncepcja tytułów ekskluzywnych jest archaiczna i niech ginie w sztumie. Przynajmniej się starają, sony ma
  • Odpowiedz
  • 8
@Xardin wylicz mi te sporo gier od Sony, bo ja widzę, że MS pokazał tak z 3 razy więcej. Dla mnie zdecydowanie Anthem > God of War, bo to już widzieliśmy, a Anthem to nowa marka i od razu kilka minut gejpleju.
  • Odpowiedz
@DiPiero: Czyli jarajmy się że sony głębiej rucha w dupe graczy i bijmy im brawo.
Dodatkowo walcząc z posiadaczami drugiej konsoli o to kto głębiej został wyruchany xDDDDDDDDDDD

ech console wars xDDDDDD
  • Odpowiedz
@Mruvek: kek, a co z tego to exy? co oni pokazali? sony ma z miejsca spidermana, dodatek do horizona, gry dla ich VR, detroid, nowa gra o zombie itd. Nosem ich wciągnęli. Zamiast zasypywać przepaść tylko ją pogłębiają.
Różnica pomiędzy konfą microsoftu i sonmy polega na tym że ms za bardzo nie pokazało exów, a sony już tak. Ktoś kto oglądał fulla a nie skrór archonowy, może mnie wyprowadzi z
  • Odpowiedz
  • 2
@Xardin na co mi exy człowieku xD? Ja gram w gry, chcę nowe gry. To że nie jest exen to większa szansa że w to zagram i wyjdzie na moją platformę. Pokazali DODATEK. E3 jest od zapowiadania nowych marek, a nie dodatków i remakeow. Na konfie MS widziałem 30 gier, tutaj jakieś 5.
  • Odpowiedz
sony rucha nie swoich a innych, i tym przekonuje do swojego produktu


@Xardin: I tutaj powinni się konsolowcy obudzić i zamienić się z #!$%@? na głowy, bo na razie w takim układzie dostają orgazmu po każdej konferencji że zostali mniej #!$%@? w dupę niż reszta xDDDDD
  • Odpowiedz
@Mruvek: A ile z tego to dodatki graficzne do xb x? A exy są po to że bez nich konsola nie jest nic warta. Wiec na konferencjach się pokazuje to co będzie ekskluzywne dla konsoli, a nie to w co zaghra każdy poza posiadaczem nintendo. Od tego są konferencje wydawców. Co z tego że nawalili 54645 gier? co z tego wynika dla posiadacza xboxa?
  • Odpowiedz
@Xardin: ale zdajesz sobie sprawę że MS to nie tyko konsole ale też i system Windows.A tak się składa że wszystkie pokazane gry wyjdą również na ten system ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziwne
  • Odpowiedz