Wpis z mikrobloga

Czy to była jakaś kpina?!

Ludzie przylecieli z rożnych zakątków świata aby obejrzeć TRAILERY?! XDDD
M$, Ubi, ĘĄ, czy nawet ta głupia beth, pokazali małe lepsze lub gorsze show, każda z pozostałych firm miała coś do pokazania NOWEGO i w przede wszystkim mogła powiedzieć cokolwiek o tym, a Sony? Nic, smutny pan wyszedł coś tam wymamrotał i sobie poszedł... Aaaa, zapomniałem jeszcze o tych aborygenach na początku XD

W tamtym roku słyszałem wiele głosów że to "bardzo dobrze ze nic nie mówią i pokazują tylko gry". Śmiali się że głupi M$ pokazuje gry, technologie i sprzęt, bo przecież wszyscy gracze to #!$%@? ignoranci i debile których nic poza trailerem nie interesuje, fakt są ignoranci ale na miłość boską, oni nie stanowią większości... Ciekawe czy teraz to samo będą mówić, wiadomo że w fanbojskim betonie jednej i drugiej strony nadal się będą spuszczać nad najmniejszą pierdułką.

Kolejna irytująca rzecz to to że nie mówią co jest exem co jest czasowym exem a co nie jest w ogóle exem, znów tu M$ był bardziej transparentny bo GŁOŚNO I WYRAŹNIE sygnalizował że to jest czasowe to jest ex, a to tylko premiera. Zabawne też swoją drogą jest paniczne udawanie że konkurencja nie istnieje tzn pisanie że wychodzi na Playstation i tyle, u konkurencji i nie tylko jakoś nie mieli oporów przed mówieniem że wychodzi też na konkurencyjne platformy. Nawet urocze jest takie zatykanie sobie uszu i zamykanie oczu, bo wtedy ma się wrażanie że jak nie słyszę czy nie widzę to tego niema, prawda?! XD

Przed tą konferencją byłem przekonany że gorszego dziadostwa nisz bugthesda nie da się zrobić i może się nie da, ale konkurencja z Sony depcze im po piętach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

O kwestiach technicznych strumyku to się nawet nie będę wypowiadał bo "ach szkoda #!$%@? gadać strzępić ryja naprawdę..."


#e3 #sony #microsoft
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Leniek: oburzanie się na tego typu praktyki handlowe jest niedojrzałe, tym bardziej jak producent konsoli sam robi sporą część gier. Mi też by było wygodniej ajkbym miał wszystko na pc, bo dopiero przymierzam się do kupna konsoli. Ale cóż to ich egzystencjalna konieczność
  • Odpowiedz
A exy są po to że bez nich konsola nie jest nic warta


@Xardin: I dlatego konsolowcy, wyciągnijcie głowy z dupy i przejdźcie na jasną stronę mocy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
oburzanie się na tego typu praktyki handlowe jest niedojrzałe


@Xardin: nie oburzanie się na takie praktyki to robienie gały sony i microsoftowi( chociaż w mniejszym stopniu) z połykiem, po same kule
  • Odpowiedz
  • 4
@Xardin według ich filozofii, masz mieć XOX, bo na nim gry będą działały i wyglądały najlepiej - to chyba główny argument dotychczas pcmr i jakoś ma masę zwolenników. Co z tego że nawalili 54562 gier? To, że jako gracz jestem zainteresowany grami. I chce ich jak najwięcej. To jest święto raz w roku gdzie obiecują mi cuda i to w co będę grał za rok i jak to wygląda. I chce
  • Odpowiedz
@Xardin: @Leniek: @Mruvek: tak na prawdę MS pokazuje najbardziej dojrzałe podejście, nie ważne czy z powodu braku exów jak ma Sony czy czegoś innego. Wynik jest taki, że idziemy w stronę gdzie wszystkie gry są multiplatformowe, wychodzą na wszystko i kazdy gra na czym chce. Masz ochotę kupić xboxa bo ładnie wygląda w salonie? Spoko. Chcesz PCta bo nie tylko grasz? Też spoko, pograsz w to
  • Odpowiedz
@Leniek: nie chce mi się o to kłócić, emocjonowanie się rzeczami niezmiennymi jest dla zawodowych frustratów. Wątek był kto to wygrał, i udowodniłem że sony. Gdzie znajdą jeleni na tego "salonowego PCta" nie wiem, sprzedawanie bezsensownych wynalazków jest trudne, ale może ludzi łatwo przekonać do sensowności tego.

@Mruvek: Gry zawsze będą najlepiej wyglądały na PC. Na targach reklamujesz swoją platformę, i to co ją wyróżnia a nie każdego
  • Odpowiedz
@Leniek: ja to wiem, ale co z tego? rzeczywistości to nie zmieni. I też nie do końca bo sony płaci za wiele eksów, studia nalezące do sony to znaczący kawałek toru, niektóre gry nigdy by się nie ukazały, albo były biedniejsze bez wsparcia "patrona". Nie byłoby uncharted, zeldy, mario, fable czy mnóstwa innych dobrych gier bez wsparcia producentów konsol. Nie chce mi się bronić exclusivów bo ja jestem raczej pctowcem
  • Odpowiedz
rzeczywistości to nie zmieni.


@Xardin: Jeżeli konsumenci nie będą świadomi i nie zagłosują portfelem to nie zmieni, dlatego należy rozmawiać o tym PROBLEMIE

niektóre gry nigdy by się nie ukazały, albo były biedniejsze bez wsparcia
  • Odpowiedz
@Leniek: tytuły w ogóle się wtedy ukazują zazwyczaj.

> Jeżeli konsumenci nie będą świadomi i nie zagłosują portfelem to nie zmieni, dlatego należy rozmawiać o tym PROBLEMIE


to nie jest zmienne bo sony i nintendo robi zajebiste gry, i ludzie będą kupować konsole i w nie grać. Nie będzie żadnej wielkiej głodówki

Nie mówiąc o tytułach które potrafią ukazać się tylko na jednej konsoli bo producent sam o tym zdecyduje.
  • Odpowiedz
@Xardin: No przecież reklamowali swoją konsole - najmocniejsza na rynku. Do tego jeszcze nie wiesz jak będą wyglądały exy - nikt nie wie. Czasowe? Na ile? Na pół roku - to wystarczający ex, chcesz grać w nowści - graj u nas, bo inaczej będziesz czekał.

e3 jest od jarania się The Division, Watchdogs, a nie exami.
  • Odpowiedz
@Mruvek:

swoją konsole - najmocniejsza na rynku.

i najdroższa oraz spóźniona. Na konferencjach twórców konsol pokazuje się raczej coś co ma sprzedać konsole, a nie w co będziesz mógł zagrać na swoim pc i ps4 xD. Sony też nie jest idealne bo pokazało COD'a ale o wiele więcej było. Od poszczególnych gier są konfy wydawców.
  • Odpowiedz
@Xardin: POKAZALI COŚ CO MA SPRZEDAĆ KONSOLE - TO POKAZALI, NAJMOCNIEJSZĄ KONSOLE. CHCESZ NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCYCH GIER - GRAJ U NAS. No ile razy mam to powtarzać :D Ja nie mówię, że to mądre czy nie, ale ich filozofia jest taka i dzziała.
No ale wymień mi dokładnie to "wiele więcej". Najlepszym przykładem jest zapowiedź sequela swojej platformówki. Knack - oceniany 5/10 dostaje dwójkę i jest zajebiście, bo to ex. Ori,
  • Odpowiedz
@Mruvek: ale ja piszę o grach ekskluzywnych a nie tych w które zagra każdy, tak to każda konfa byłaby festiwalem pokazywania trailerów wszystkiego co tylko wyjdzie na naszą konsolę. A potem szach mat my pokazaliśmy 60 trailerów a wy tylko 45! Idiotyczne i bez sensu, o to mi chodzi..
  • Odpowiedz