Wpis z mikrobloga

9 czerwca dotarł Xiaomi Redmi 4A, wersja z 32GB pamięci wewnętrznej. Jaram się nim. Zakochałem się w interfejsie. Solidne wykonanie. Wszystko śmiga jak należy. Wydałem 99.99$ czyli 375zł + 103.90zł dodatkowych opłat m.in. za VAT + inne należności celne. Były to moje piersze zakupy z Chin i wszystko przebiegło pomyślnie. Dziękuję @GearBest_Polska i @n_____S za pokierowanie co i jak, mimo, że przebieg samego zrobienia zakupu był naprawdę intuicyjny, to jednak byłem trochę nerwowy przez to, że to był mój pierwszy raz^^.
Jeśli ktoś myśli o tym telefonie to polecam. Jak ktoś ma jakieś pytania w sprawie telefonu to spróbuję odpowiedzieć.
#chwalesie #gearbest #xiaomi #xiaomiredmi4a #zakupyzchin
  • 10
  • Odpowiedz
nia zakupu był naprawdę intuicyjny, to jednak byłem trochę nerwowy przez to, że to był mój pierwszy raz^^.

Jeśli ktoś myśli o tym telefonie to polecam. Jak ktoś ma jakieś pytania w sprawie tel


@ciepla_deska_klozetowa: @leleszek:
Teź kupiłem, jutro odbieram od kuriera jednak w sferisie jest za 499, więc niesmak pozostał
Jak wykonanie i wersja softu?
od razu prawilna?
  • Odpowiedz
@OloF1: Wykonanie super. :) Kolor szary.
Wersja MIUI Global 8.2 | Stable 8.2.9.0 (Android 6.0.1)
Od razu włączyłem aktualizację i do tej wersji zaktualizowało.
A Twój jaki kolor i ma 16 czy 32GB?
Czemu niesmak pozostał?
  • Odpowiedz
@ciepla_deska_klozetowa: Gratulacje z powodu udanego pierwszego zakupu. Szkoda, że wpadł na VAT, ale ważne, że jesteś zadowolony. Pamiętaj dodatkowo o zwrocie (cashback'u). Można zaoszczędzić te kilka procent ceny, warto zwłaszcza gdy kupuje się coś droższego i regularnie.
Jeśli jeszcze nie korzystałeś, mogę polecić GivingAssistant (obecnie 3% zwrotu na GearBest, 6% na Aliexpress, a na Banggood 7% na modę, 5% na elektronikę i 3% telefony i tablety oraz na resztę.). Można dodatkowo zaoszczędzić 5$ jako na pierwsze zakupy w postaci powitalnego bonusu dla nowego użytkownika
- w porównaniu do innych cashbacków w zasadzie wcale nie zdarza im się nie naliczyć zwrotu (przypadki znane z PlanetPlus i TopCashback w przypadku Aliexpress),
- brak klauzul dot. zwrotu łączonego tylko z niektórymi kuponami (przypadek TopCashback)
- najmniejsza ilość zwrotu z zakupów wymagana do wypłaty środków wraz z bonusem powitalnym w porównaniu do innych.
Gdybyś był zainteresowany, podaję poradnik dot. rejestracji, aby uzyskać powitalne 5$ dla nowego użytkownika (wypłacają na PayPal, gdy uzbiera się 5.99$, ale łącznie z bonusem powitalnym wystarczy uzbierać
  • Odpowiedz
@ciepla_deska_klozetowa: Dlaczego wałek? xD Sprawdź tag #cashback wiele osób korzysta. Najogólniej rzecz ujmując, działa to tak, że kupującemu zwracana jest cześć prowizji, którą sklep płaci serwisom cashbackowym za to, że klienci kupują przez ich serwisy.
  • Odpowiedz