Wpis z mikrobloga

@chciwykrasnolud: Nie no pewnie, przestaną się rozmnażać no bo po co mają rodzić? Żeby się ich pozbyć musiała by wybuchnąć wojna domowa. A Europa jest za słaba na to. Weź pod uwagę, że każde dziecko po urodzeniu ma obywatelstwo Francuskie przez co nie można go deportować. Tak samo nielegalni imigranci wywalają papiery przez co nie można określić ich obywatelstwa i nie można ich deportować. Co z nimi zrobią? Usypią wyspę i
@RuskiAgent1917: To są tylko moje rozważanie, ja nie widzę możliwości pokojowego rozwiązania aktualnej polityki i sytuacji w Europie. Patrząc po tym jak się oni asymilują a mam na myśli liczne zamachy, Imamów nawołujących do walki przeciwko chrześcijanom, przemycanie broni do Europy, to kwestia mocnych napięć jest bliska. Mi chodzi o to, że jak zacznie się wojna domowa w Europie to żadne państwo nie zareaguje bojąc się atomu. W Pakistanie 98% to
@RuskiAgent1917: A skąd to niby wiesz? Już ludzie giną w zamachach a jest ich tylko 10% Co będzie jak ich liczba zwiększy się do 30%? 40? A jak już będzie ich ponad połowa i wygrają wybory to co będą robić? Pokojowo będą żyć w zgodzie z chrześcijanami? Teraz już narzucają swoją wiarę innym, patrz co się dzieje teraz jak jest Ramadan. Oni nie tolerują innych religii i ateistów. Jak nic skończy
@RuskiAgent1917: NO właśnie, już widzę jak ludzie przechodzą na Islam i przyjmują prawo szariatu. Pamiętaj o tym, że nie wszystkich stać na to aby uciekać i nie wszyscy chcą uciekać. Wielu pozostanie do wyboru tylko wojna która się źle skończy.
@IllIllI: Za https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_France

"With an estimated total of 10 to 15 percent of the national population, [...] "


Czy mogę się dowiedzieć, jak te 10-15% ma demokratycznie sprawić, że Francja stanie się islamska w ciągu paru lat ( czyli nawet nie jednego pokolenia ), skoro do tego potrzeba większości?

A już nawet nie mówię o tym, że aby stała się "islamska" ( rozumiem, że masz na myśli wprowadzenie prawa szariatu ),
@alex-fortune Normalnie, z pomocą lewicy już pomału dochodzą do władzy np. burmistrz Londynu. Małymi kroczkami pną się ku górze. Właśnie i tu wydaje mi się, że będzie problem. Większość nie będzie chciała prawa szariatu, ale władze ma ten kto rządzi policją i wojskiem. Jak do władzy dorwą się radykałowie i będą mieć swoich dowódców w policji i armii to bezkrwawo się to nie odbędzie. A trzeba mieć jeszcze na uwadze "śpiochów" którzy
@alex-fortune: A do czego tu się odnosić? Liczbę wyznawców sam podałem wcześniej. 44% to i tak za dużo. Jak zobaczą, że swoi dochodzą do władzy i zaczną grozić batem to reszta będzie się bała podskoczyć. A i tak tylko 22% jest przeciwko.