Wpis z mikrobloga

@dGustator: Stosuję layrite cement clay - i ogółem efekt jest spoko, ale po paru godzinach włosy się totalnie rozjeżdżają. Znasz cóś lepszego dla osoby o prostych, sztywnych i niereformowalnych włosach?
@Tanzanit: ja teraz używam głównie lekkich pomad bo mam dość długie włosy i układam je raczej na mokro bez przesadnego modelowania, ale z mocnych pomad polecić mogę Murray's Superior i Sweet Georgia Brown

Jeśli masz problem z rozpadająca się fryzurą to spróbuj wspomóc się suszarką podczas układania, pomada wtedy lepiej się rozprowadza i klei włosy
@dGustator: Bez suszarki w ogóle nie byłbym w stanie nic zrobić. Robię tak - myję łeb, suszę włosy, wtedy nakładam pomadę. Po jakimś czasie fryzura się lekko rozjeżdża, ale wtedy wystarczy, że przejadę ręką po głowie i znowu jest ok. Po paru godzinach wygląda to już jednak tak, że włosy wracają do stanu po suszarce, ale przed pomadą.
@Tanzanit: a nakładasz ją na wilgotne, czy całkowicie suche włosy? U mnie znacznie lepsze rezultaty są gdy pomadę nałożę na wilgotne. Inna sprawa, że warto użyć też wcześniej dodatkowo jakichś odżywek np. jedwabiu do włosów czy olejku arganowergo, bo może masz po prostu taki porowaty typ włosa, że wchłania z czasem całą pomadę… Choć nie mam pojęcia czy to możliwe

Kiedyś jak kombinowałem to łączyłem dwie pomady, jedną lekką a drugą
@dGustator: Popróbuję. Dopóki kiedyś mi zajebisty fryzjer nie zrobił czegoś fajnego z fryzurą, to szczerze mówiąc myślałem, że NIC się nie da z nimi zrobić. Potem wszedłem w świat pomad ( ͡° ͜ʖ ͡°)