Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem trochę o co aż taka spina na grubego. Przecież od początku było wiadomo, że to krętacz i menda o niskim ilorazie inteligencji. To, że bije matke też mnie jakoś specjalnie nie dziwi. Ja go oglądałem/oglądam tylko dla dymów. Jest straszną parówą ale przynajmniej dostarcza rozrywki a to jest główny cel dla którego, myślę że większość osób, ogląda magikała
#danielmagical
  • 8
@bartlej: Slowo klucz - dymy.

Sam ogladalem Daniela, bo jego streamy byly ciekawe, cos sie na nich dzialo, byly dymy (a to cos rozwalil, a to skoczyl przez okno, a to odpalil petardy, a to ugoscil widzow). Z tego powodu bylem w stanie przymknac oko na jego wady (chamstwo, arogancje, chytrosc, oblude, itp. itd.).

Co sie zmienilo? Od dluzszego czasu dymow juz nie ma. Przez wiekszosc streamow widzimy nudnego, obrzydliwego grubasa,
@bartlej: Kiedys proporcje dymow do donejtow byly inne.

Kiedys ludzie wysylali mniejsze kwoty, Daniel sie z nich cieszyl i co jakis czas odwalal jakas akcje.

Dzisiaj kwoty sa znacznie wyzsze, stream przez wiekszosc czasu jest nudny, grubas caly czas siedzi z nosem w ekranie, a na koniec widzowie moze otrzymaja jakies 5 minut rozrywki. Slabe to...

Cos jak gale PPV Polsatu. Kosztuja w #!$%@? kasy, 5 godzin ogladamy glownie jakichs nonameow,