Wpis z mikrobloga

Ale bezsensowna nagonka na Daniela moim zdaniem i cała ta afera na mikro jest bezsensu.
Wiadomo Daniel jest prostym chłopakiem ale patrząc jaka patola go otacza uważam że te wady typu:skąpstwo itd nie są aż tak wielkie patrząc na całokształt i to że wypowiedzieć się jako tako potrafi w porównaniu to tego Łysego, Arsena, Ukiego, Gochy i reszty ferajny.
Mam wrażenie że dużo osób czeka aż się potknie i jakiś punkt zaczepienia do dissowania się pojawi.
Ale moi drodzy, jeszcze nie teraz

Akcja z Seba. Chyba każdego by #!$%@?ł taki Seba co #!$%@? po 23 na całą kamienice co by było gdyby. Wielka mi dymy z markerem w porównaniu do Seby głupich pomysłów.
Daniel nie powinien mówić może o tej akcji z 13 latką ale nie ukrywajmy to było po alkoholu i został przez ludzi na czacie podpuszczony.
Zobaczcie jak reaguje na #!$%@? przez widzów całe otoczenie na Urzędniczej. Kazdy do bijatyki od razu ale zazwyczaj Daniel uspokaja żeby nie dać sie sprowokować. Tutaj Daniel się #!$%@?ł po prostu i nie dziwie się, jak stado małp wkleja ten sam tekst na czacie.
Podniecanie się ze suby znikają - może jakby nagle 40-50k odjęło to faktyczie afera a tak naprawdę to Ci sami ludzie co teraz unsubują beda go oglądać przy najbliższej okazji.

#danielmagical
  • 3
@Rebelll: tu chodzi o całokształt traktowania Seby. Fakt, marker i karniak był słabym powodem ale to przelało czarę goryczy po prostu. Punkt zapalny. Seba jest traktowany jako popychadło do głupich pomysłów i ewentualny bodyguard (słaby bo kurator ale Seba sam powiedział, że poszedłby za Daniela siedzieć). Wybacz mi, ale czasami autentycznie było mi przykro jak jechał po Sebie jak po #!$%@? i to jeszcze za jego plecami.
Te ,,pierogi" to #!$%@? jakiegoś gościa co chce się powybijać przy okazji tłumacząc, bo nawet jesli wszystko jest prawdą to nie wiem co to wnosi. Daniel mistrzem inteligencji nie jest i przy takim zamieszaniu jakie ma mogł nie ogarnac ze teraz dalej nie wszystko jest za damo :)

A co do Seby jest co nie ukrywajmy w sumie #!$%@? on tam robi. Jak wpadają inne osoby to siedzi zamulony i zgaszony. I