Wpis z mikrobloga

@Dox3l: tak, kupiłem używany pontonik, dośc duży, o ten

http://allegro.pl/ponton-bestway-voyager-500-65001-pompka-wiosla-i7308701928.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_UZSD_plaean_sport&ev_adgr=Sport&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=CjwKCAjw8r_XBRBkEiwAjWGLlD3CdcMRBkzWp_hEMcvRKpqGdXnsrVSlTXUwLrK7Mg0G8X5qa34PGxoC3u4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CJSf55Xa89oCFRPJsgoddb0OTQ

Bardzo fajnie się sprawuje.
Natomiast ogólnym minusem jest to, że jak wypływasz na takim dmuchanym pontonie, to zaraz wiatr Cię znosi gdzie chce i potem płynięcie pod wiatr aby wrócić to katorga () Ale za to można sobie ramiona wyrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dox3l: :D

Raz miałem nieciekawą historię na jeziorku, dośc niewielkim.
Wypłynąłem ze znajomą na drugi brzeg (dziki) i płynęło się fajnie, bo z wiatrem. Podczas powrotu pod wiatr zaczęła się zbierać porządna burza i zaczęło błyskać. Nie powiem, prawie osrałem ponton, bo machałem co sił a brzeg nie chciał się ani trochę przybliżać, a grzmoty było słychac coraz bliżej. Udało się, dotarłem zlany potem już w deszczu ale jeszcze nie w
@Dox3l: a to też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętaj o kamizelce ratunkowej, kosztuje około 100-200 zł a może uratowac dupe. No i jest wymagana gdy pływasz na akwenach pilnowanych przez WOPR/Policje. W zasadzie za każdym razem gdy wypływam na takim to zaraz do mnie przybijają na motorówce. Na dziko oczywiście możesz sobie odpuścić, ale polecam dla własnego komfortu, nie zajmuje dużo miejsca a jednak świadomość że jest