Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem

Opublikowany niespełna rok temu wpis na temat ubioru w stylu casual w formie kapsułkowej garderoby przypadł do gustu niemalże tysiącu Mirków i Mirabelek. Nic dziwnego, że już od połowy maja dostawałem masę wiadomości, czy będzie letnia odsłona tego wpisu. I wiecie co?


https://www.wykop.pl/link/3780281/podstawy-letniego-stylu-casual-dla-mezczyzn-16-rzeczy-18-zestawow/

Było z tym materiałem nieco roboty (i biegania, bo nie wszystkie potrzebne elementy miałem w swojej szafie), ale jestem zadowolony z efektu i wierzę, że pomoże Wam budować uniwersalne letnie garderoby. Jeśli uważacie, że ten wpis jest spoko, to będę niezmiernie wdzięczny za kopnięcie go. Kto wie ile wypokowiczów może potrzebować takiej wksazówki?

Jak zwykle pozwolę sobie w tym miejscu zawołać tych, którzy codziennie w pocie czoła dzielą się na mirko swoją męskomodową wiedzą, a którzy nie raz nie dwa mnie wspierali: @Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @Aditor @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @johnmalker_store @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @darosoldier @owocliczi

Z góry dziękuję za wszelkie wykopy, komentarze i inne formy wsparcia! Mógłbym Wam znowu powiedzieć jak bardzo jestem za nie wdzięczny, ale przecież sami dobrze wiecie jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie,

Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poradnik
Pobierz
źródło: comment_gZxfoo3bDY6AYr7SNPlkOB5AlageKQqY.jpg
  • 11
@UszatyBloger: tak na szybko przejrzałem zanim zacznę dokładniej oglądać, i jak zwykle super robota, mam pytanie choć pewnie nie planujesz czegoś takiego robić.

Czy będzie może jakiś wpis o modzie w Angli we wcześniejszych latach? Gdzie szukać lub jak dobierać takie zestawy?

Serialowo to peaky blinders np.

Pozdrawiam
Pobierz
źródło: comment_agKBoCXhFFhCmsMlgXQune5PSeDy3VGd.jpg