Wpis z mikrobloga

@Oligarhy: Też myślałem żeby MX Brown kupic, bo czytałem że są tak jakby połączeniem Blue i Red, pracę mają niczym Red, ale mają lekki klik i tactile bump jak Blue. Chyba właśnie kupię Corsair K70 Lux z MX Brown.
@supra107: ta, pod te zastosowania bierz browny. Ja brałem na redach, ale jak miałbym brać teraz (troszkę zmieniły mi się priorytety xD) to raczej bym brał coś na blue/brownach.
Pisanie na redach jest średnio komfortowe, ale co jak co - w grach redy sprawdzają się wyśmienicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: miałem wszystkie typu switchy oprócz MX Black (od razu wiedziałem że za ciężko się je wciska) i mogę powiedzieć, że nic tak dobrze nie imituje klawiatury gumkowej, jak klawa za 300zł z MX Brown z o-ringami. No chyba że klawa z Topre, za 500zł. Czerwone z kolei są tak łatwe do wciśnięcia, że kładąc na nią ręce, masz wrażenie że się zapadasz swobodnie bez żadnego oporu. Jeśli masz jakiś sklep
@Wicia: Problem tkwi w tym, że mieszkam na zadupiu i trochę mi trudno o znalezienie w pobliżu sklepu z klawami na Cherry MX, najbliżej ode mnie są Końskie, Kielce, Skarżysko-Kamienna i Radom. ( ͡° ʖ̯ ͡°)