Wpis z mikrobloga

A teraz mirki chciałem coś zauważyć #danielmagical, ale pewnie to #capitanobvious

Zauważyliśmy Daniela, praktycznie to my wybiliśmy go do sławy i hajsu. Na początku to dla nas była zwykła rozrywka, sposób na oderwanie się od przegrywu.

Z czasem jednak wykop niby robił podś#!$%@? z Magicala, że 'hohoho, on myśli że jesteśmy jego armią xD'. Jak się tak bliżej przyjrzeć, to faktycznie byliśmy armią Daniela.

Ludzie, myśmy #!$%@? dwa partnerstwa dwóm ludziom, którzy za bardzo Danielem się nie przejmowali (po prostu go raz zaczepili w stylu klasycznym YouTubowym), a jednemu z nich udział na kilkudziesięciu eventach. Po wydarzeniach z tego wieczoru można śmiało powiedzieć, że w porównaniu do Magicala, Rafonix i Medusa są od niego lepsi. Ba, nawet Isamu (a cała trójka to dla mnie nadal rak) jest poziom wyżej od Daniela. Oni #!$%@? są bardziej lojalni od tego grubasa, któremu zależało i zależy tylko na hajsie, nie wyłączają swoich streamów pod ogniem krytyki.

Pół wykopu właśnie przejrzało na oczy. I ja osobiście mówię: mea culpa.

Jak wjechała delegacja wykopu z kałachem-wódą, nikt nie wiedział, że za trzy godziny czar magicznych streamów pryśnie jak bańka mydlana.

  • 7
  • Odpowiedz
@Kuracyja: nieprawda. Daniel jest menelem i oglądamy bo dymy, ale Isamu np. to też śmieć. Kto wtedy robił coś poza pisaniem tego na czacie to może się za armię uważać. Większość racjonajlnych mirków miała bekę, ja też.
  • Odpowiedz
@iAmTS: wszyscyśmy oglądali bo dymy. Ale teraz pomyśl - nie ma Seby, nie ma Guzika, nie ma Łobody, z kim Daniel będzie kręcić dymy? Dymy = $$$, a Daniel to menel i nie wymyśli praktycznie niczego sam. Nagranie z afery sebowej krąży po necie i nigdy nie zniknie

A z drugiej strony akcja #pokazhejtera propsowana była przez pół jak nie cały wypok, ale ruszyła dopiero jak gimby zaatakowały
  • Odpowiedz
Pół wykopu właśnie przejrzało na oczy.


@Kuracyja: bez przesady, 80% ludzi traktuje go tak jak traktowało wcześniej, jako rozrywkę/bękę. A to co się dzisiaj stało, to akcja jak w serialu xD
  • Odpowiedz
@Kuracyja: mało mnie obchodzi w sumie. Coś wymyśli, wprowadzi nowe postaci, cokolwiek. Nie dawałem mu ani grosza, mam to w dupie jak juz nie bedzie streamowal. Ale pewnie będzie pare dni spokoju i znowu. Nawet go przeprosi czy cos, byle tylko $$$ jak sam mówiłeś.
  • Odpowiedz