Wpis z mikrobloga

Robię ankietę, chce zobaczyć ile wykopków ma głowę i na "trzeźwo" analizowała sytuację traktowania Seby przez grubasa. Trochę się takich krzywych akcji nazbierało a Seba nigdy nie miał odwagi mu wygarnąć , szczęśćie w nieszczęsciu że wyszło mu to po alkoholu bo od pewnego czasu zauważyłem że Seba zaczął sobie zdawać sprawę z tego jakim gnojem jest Daniel a Seba jest niestety posłuszny bo wie że jak odejdzie to się skończy hi-life.
#danielmagical

Czy Seba ma rację ? ( Ankieta przecedzi nieżyciowych mirków)

  • Tak 74.7% (68)
  • Nie 25.3% (23)

Oddanych głosów: 91

  • 7
@CarL65: Ja rozumiem że marker licha sprawa nie jeden by machnął na to ręka i potraktował jako śmieszki ale po tym widać że w Sebie to siedzi, ta świadomość bycia śmieciem
@S___K: Też mi sie tak wydaje że zebrało się wszystko, wszystkie "brudy" że tak powiem ale czego on sie spodziewa Daniel taki jest. Ma poczucie wyższości bo go "utrzymuje" ma więcej kasy i tyle no. Seba w 100% fair sie też nie zachowywał a Daniel i tak mu sporo dał.
@CarL65: Ale dawanie komuś czegoś zupełnie luźno nie usprawiedliwia takich #!$%@? zagrań jakie gruby wiecznie stosuje wobec wszystkich. Ja ci dam a ty masz klękać i być posłusznym na na każdą komendę a jak nie pasi to #!$%@?
@S___K: Tak dokładnie, nie powinien traktować go jak śmiecia jak kogoś niższego. Magiczny #!$%@? się zachował dzisiaj, powinien to inaczej rozegrać ale jak widać jest zapyszniały i bardzo ciężko przyznać mu sie do błędu. Powinien pogadać, powiedzieć ok przepraszam jeśli miało by cie to urazić nie wiedziałem a nie pysznić sie i udawac #!$%@? ura bura ideała.