Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę: #play vs #orange
Kończy mi się umowa z Orange i zastanawiam się czy nie przejść na Play: http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/#rodzina - Formuła Rodzina "M" z 5 kartami SIM w cenie (KDR) - umowa 12 m-c.
Jeśli chodzi o kwestie kasy to oferta jak dla mnie super. Boję się tylko jak z zasięgiem, LTE i problemami z siecią w #bydgoszcz, etc.
Dla testów kupiłem sobie Pre Paida z Play i z tego co widzę to co chwilę mam komunikat o przełączeniu w roaming - czy to normalne w Play?
  • 13
@blumbyd miałem playke przez dwa lata, służbową. Tragedia w Bydzi, ale i nie tylko tu. Nawet na roamingu rozmowy gluchly lub zrywały, niezależnie od telefonu i karty SIM.
@blumbyd: szczerze, jeśli nie potrzebujesz telefonów (a od operatorów i tak koniec końców są nieopłacalne) to polecam nju. Na leśnym idzie nawet 80mbps po LTE wyciągnąć. Na wyżynach gorzej, ale 20-30 trzyma ;)
@OrangeEkspert: nie sprawdzałem jeszcze. Konsultanci do mnie dzwonili i się zainteresowałem ofertą ogólną. A później się dowiedziałem, że żeby przejść z oferty firmowej na ogólną muszę na Prepaida wpierw wskoczyć - trochę mnie męczą takie kombinacje. Technologicznie jestem zadowolony, ale obsługa klienta już kilka razy wykazała się maga zlewką i nikompetencją, dlatego boje się tej akcji.
@blumbyd Nie musisz - jeśli jest to jednoosobowa działalność to składasz wniosek o zmianę na klienta indywidualnego, jeśli jakaś spółka - cesję i wtedy z planu biznesowego przedłużasz umowę na indywidualny. W Smart Plan Wspólny też masz ofertę jeśli posiadasz KDR tak samo jak w Play - 5 sim w cenie 3.
@OrangeEkspert: nie, ponieważ konsultanci oferują umowę tylko na 24 m-ce co mnie nie interesuje. A jak mówię, że chce przejść na klienta indywidualnego opowiadają dziwne historie. Jak przenosiłem numery do Orange już byłem tydzień bez numeru bo konsultant nie przysłał nowej karty... takie akcje mnie męczą.