Wpis z mikrobloga

Mireczki mały problem, żona miała stłuczkę, nie ważne okoliczności ale to w sumie nawet nie stłuczka, oparła się autem o inne auto. Winy nie umniejszam ALE!? Zdjęcie przedstawia rzeczone uszkodzenie u pokrzywdzonego, zrobione 2 minuty po stłuczce, na naszym aucie śladów brak. Baba widać coś kombinuje, najpierw mówi że zderzak nie był pęknięty ani biały, później że jednak biały był. Powiedziałem małżowinie żeby wezwała policję bo to próba wyłudzenia odszkodowania za coś co nie miało miejsca, przyjechała 3 baba policjantka #!$%@? mać, ona nie wie czy to stare czy nowe, nie jej osądzać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Rzeczoznawca po tygodniu to gówno zobaczy bo już teraz na zdjęciu widać, że to stare. Rency mi opadli, zostaje odwołanie się do ubezpieczyciela z OC, że szkoda nie miała miejsca? Jak to ugryźć? Narobione sporo zdjęć jakby co.

#oc #motoryzacja #ubezpieczenia
Pobierz elemenTH - Mireczki mały problem, żona miała stłuczkę, nie ważne okoliczności ale to ...
źródło: comment_cRDNFwwmYWRU8IR729ZmcrzncF0vve3k.jpg
  • 14
@elemenTH: niech zgłasza, Ty też będziesz musiał się odnieść do zgłoszenia szkody, dołączysz zdjęcia plus własny opis (pęknięcie ma już utleniony plastik, robale w pęknięciu i na białym śladzie, który zachodzi pod tablicę). Ale raczej zobaczy to rzeczoznawca. Dodatkowo: ramka jest cała a jest mniej plastyczna niż zderzak
@elemenTH: przecież powinien przyjechać jakiś kompetentny policjant, który by popatrzył na wysokość, uszkodzenia na Waszym aucie itd.. ehh..
a tak to pani z GS 38232 będzie sobie chciała naprawiać zderzak za wasze? Lippaa, chociaż byle rzeczoznawca to podważy, przecież widać, że to stare uszkodzenie
@elemenTH: a rejestrację już wymienili na prostą? pękło na łuku bo naprężenia tam największe... ale z białego śladu wynika, że to było oparte od strony zderzaka
@elemenTH: lol, jakiś 20 letni zjechany passacina i tyle szumu. Dajcie jej 100, #!$%@?, 200 zł i niech jedzie w #!$%@?.

Jakby w mojego trupa ktoś tak przywalił to bym wziął co najwyżej na flaszkę albo i nie i pojechał dalej.
@ScaRRyMaN: nie mam jeszcze, przez łozapa dostałem tylko takie, w robocie jestem. Ale dzięki za info, kazałem zdjęcia robić żeby się odwołać a na policjantów liczyłem, że się #!$%@?ą do baby o próbę wyłudzenia, to ewidentnie stare uszkodzenie a ta szła w zaparte, że tego nie było.

@AlabamaMama: chciała dać 100zł i tyle ale tamta się uparła, niepotrzebnie żona wezwała policję bo tylko mandat dostała a nasi wspaniali policjanty nic
@elemenTH
Widać, że typowa grażyna. Nadarzyła się okazja, to trzeba przycebulić, żeby jak najwięcej hajsu wycisnąć. Normalny człowiek wziął by 100zl i machnął na to ręką, tym bardziej jeżdżąc takim truchłem.