Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanie nowicjusza, bo im więcej czytam tym ciężej znaleźć mi odpowiedź..
Kupiłem Mi5 z banggoda z globalem, PDM zakupiony 20.05 - odebrałem wczoraj, więc 11 dni roboczych BEZ VAT (informacyjnie)

1. Czy ta wersja ma dużo "syfmiui" czy jest ok?
2. Czemu nie mogę zaktualizować do androida 7? Czy to się wiąże z wgrywaniem nowego romu, żeby była 7?
3. Jak wchodzę do aktualizacji MIUI, to jest 8.1.2.0 jak wyszukuje aktualizacje to nic nie ma, a jak wybieram "więcej" i pobierz aktualizacje, to 2 godziny pobiera aktualizacje, później aktualizuje i dalej jest wersja 8.1.2.0

#xiaomi #mi5 #banggood
mariusz531 - Mireczki pytanie nowicjusza, bo im więcej czytam tym ciężej znaleźć mi o...

źródło: comment_h6v7jwnrXJ23sMgwVMUmzBbBaV49B82f.jpg

Pobierz
  • 14
To jak to jest? Na MiuiPL jest android 7 a na globala nie ma?
Szczerze powiedzawszy nie bardzo wiem co zrobić żeby był dobrze xD
Istnieje ryzyk, że po wrzuceniu customa przestanie działać sklep, nfc i inne (ostatnio się o tym pisało), bo szczerze powiedziawszy wolałbym nie kombinować, a mieć najnowsze aktualizacje...
@Pawel1342 gdzieś coś czytałem, że customowy rom powoduje niecertyfikowany (czy tam niezaufany) status w sklepie play... nie wiem w sumie sie nie znam, póki co muszę rozwikłać tajemnicę wersji androida,a nie idzie mi to zbytnio xD