Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Hej mirki, moze ktos by rozwial moje watpliwosci, bo chce troche przytyc i mam zamiar zaczac cwiczyc. Zawsze jednak odpychalo mnie od sztucznych preparatow, a w tym przypadku konkretnie od bialka i kreatyny. Dlatego pytanie o ile slabszy jest progres jezeli spozywa sie tylko jedzenie robione przez siebie. Bo kumple mi mowia, ze bez nich moze byc ciezko.
  • 20
  • Odpowiedz
@Ewentualnie: Nie musisz brać "sztucznych preparatów" . Ładuj 2g białka na kilogram masy ciała w ciągu dnia do tego dużo węglowodanów i będzie poprawa. Oczywiście zróżnicowana dieta byłaby tu najlepszą rzeczą :)
Ps. Dieta jest ważniejsza niż trening. Dużo ważniejsza.
  • Odpowiedz
examine.com


@satiata: Nie chce mi się nawet tego szukać. Pierwszy artykuł w który wszedłem mówi, że to dzieli się na zwierzęce i roślinne, a następnie że warto wiedzieć które stosować.
  • Odpowiedz
osisz o dowód a potem mówisz że nie chce ci sie sprawdzać seems logical to me


@satiata: No tak. Masz tutaj znajdziesz dlaczego białko nie jest szkodliwe: www.google.pl
Zresztą tak jak napisałem, pierwszy artykuł zawierał które białko warto wybrać, więc jeśli jest szkodliwe to po co polecają? "seems logical to me".
A teraz się uspokój "please"..
  • Odpowiedz
@satiata przecież napisałem, że z wyjątkiem tej jednej nie.
Jak będę miał chwilę to poczytam, jednakże zaznaczam iż pierwszy na który trafiłem POLECAŁ białko.
Jeśli one ze sobą się gryzą, której ufać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ewentualnie: seba z kreatyna to jest tak, że każdy człowiek ma jakiś defaultowy poziom ATP. Ten co ma mniej, to jemu kreatyna da więcej, są też tacy, co mają defaultowo 100% i im nie da nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz