Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pytanie. Mojemu kumplowi (dosyć bliskiemu) spodobała się jakaś dziewczyna co siedziała wśród moich koleżanek. Poprosił mnie żebym załatwił mu kontakt do niej. Z racji że nie wiedziałem o którą chodzi napisałem do swojej przyjaciółki żeby mi pomogła tą dziewczynę odnaleźć - okazało się że to o nią chodziło. Zaczęła mnie wypytywać o tego chłopaka, wydaje się nim być zainteresowana. Kumpel jeszcze nie wie jak się ona nazywa, zaś ona wie jak się nazywa on.

Tylko jest jeden problem. Kumpel wcześniej sporo ćpał, głównie jakieś antydepresanty, marihuana, nasenne czy inne #!$%@? muje. Zapierał się niedawno jak gadaliśmy na osobności że on już tego nie bierze a jakieś 2 tygodnie temu proponował drugiemu kumplowi jakieś nasenne "od dziadka" i opowiadał co po nich jest.

Pytanie moje - co robić? Powiedzieć przyjaciółce jaki on był/MOŻE jest, czy zostawić to tak jak jest - bo może akurat coś z tego wyjdzie? #pytanie #zwiazki

[Osobę odpowiedzialną za Anonimowe Mirko Wyznania prosiłbym żeby ten wpis zniknął za +- 20minut jeżeli jest taka możliwość]

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope

Co robić?

  • Powiedzieć przyjaciółce 61.8% (47)
  • Zostawić ich w spokoju - niech się dzieje co chce. 38.2% (29)

Oddanych głosów: 76

  • 6
Powiedzieć przyjaciółce jaki on był/MOŻE jest, czy zostawić to tak jak jest - bo może akurat coś z tego wyjdzie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedzieć właśnie dlatego, że może coś z tego wyjdzie.

Jeżeli jest coś, co sprawiłoby, że nie będzie go brała pod uwagę jako chłopaka, to lepiej niech się dowie jak najszybciej. Inaczej i tak zerwie kontakt, jak się dowie - ale będzie to dla niej trudniejsze.

Myślisz, że jak się dowie
@AnonimoweMirkoWyznania: co Ty masz zrobić, nie wiem. Wiem co ja bym zrobił, bo mam zasadę nie #!$%@?ć się innym ludziom w związki. A jak to uczucie jest pomiędzy dwoma rozumnymi istotami, to może potencjalnie wytworzyć się z tego związek. Wyszłoby w rozmowie skąd ona to wie i już kumpel może mieć do mnie negatywne uczucia. A tak? Zrobiłbym dokładnie to, o co mnie prosili. I tyle.