Wpis z mikrobloga

Mam pytanko odnośnie MIUI. Czy w wersji Global z Gearbest, jest możliwość, że trafię na syfmiui? Chciałbym zamówić Redmi Note 4 Global stamtąd, ale niestety jak na razie nie ma dobrej ceny z wysyłką priority line. Najtaniej wychodzi 186$ z Chin. Bo z tego co widzę, to z HK nie ma wysyłki Priority Line.
#gearbest #xiaomi
  • 7
@PurpleHaze: Ok, czaję. A jeżeli zamówię wersję 4x to czy do ładowarki będzie dołączona przejściówka czy musiałbym jeszcze ją zamówić? Bo oprócz braku b20 i polskiej instrukcji i ładowarki to te wersje niczym się nie różnią.
@majkel9193: heh... polskiej instrukcji :D
Przy 4x dostaniesz krzaczki, przy 4 global angielska. Wydaje mi sie ze GB dodaje przejsciowe z wtyczki us/china na europejska.
Te wersje roznia sie chyba tez modulem BT 4x ma 4.2 a 4global 4.1 ale na co to wplywa nie wiem, rzadko uzywam BT ogolnie. Moze @Andczej cos dorzuci.
@majkel9193: @PurpleHaze:

Redmi Note 4X - BT 4.2, brak B20, chińska ładowarka i instrukcja
Redmi Note 4 snap w wersji global - BT 4.1, B20, nasza ładowarka i angielska instrukcja
zalecam brać Note 4, jeśli nie potrzebujemy B20 to Note 4X także będzie dobrym wyborem

Wydaje mi sie ze GB dodaje przejsciowe z wtyczki us/china na europejska.


różnie
@Andczej: To wiedziałem, gównie właśnie mi chodziło o tę przejściówkę. Dzięki. A jak to jest z tą gwarancja w #gearbest bo teraz przeczytałem na pepperze, że u nich jak się wgra innego Roma niż oni dają to #gwarancja przepada, a, że mogą dać syfa to wgranie juz normalnego powoduje utratę gwarancji. Podobno też kilka osób np. na telchina narzeka, że padła im płyta główna i dostają jakieś refundy małe.